Ojczym Agnieszki Włodarczyk jest od niej młodszy o 11 lat. "Mamusia panią przebiła"

Nie tylko Agnieszka Włodarczyk, ale również jej mama stanęła niedawno na ślubnym kobiercu. Wybrankiem Anny Stasiukiewicz jest znacznie młodszy od niej mężczyzna.

29 listopada media obiegła informacja o ślubie Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, który odbył się w Dubaju. Celebrytka później ujawniła, że ślub cywilny już wcześniej wzięli w Polsce, ale to zagraniczna uroczystość, którą zorganizowali po swojemu, była dla nich szczególnie ważna. Na wydarzeniu nie było jednak mamy Włodarczyk, która, jak donosił wówczas jeden z tabloidów, sama także w tym czasie wychodziła za mąż. Co wiadomo o jej wybranku?

Zobacz wideo Nowy dom Agnieszki Włodarczyk

Ojczym Agnieszki Włodarczyk jest od niej o 11 lat młodszy. Kim jest?

"Rewia" informowała, że Anna Stasiukiewicz wzięła ślub zaledwie dzień przed ceremonią Włodarczyk i Karasia. I rzeczywiście - w mediach społecznościowych mamy celebrytki można podejrzeć zdjęcia z urzędu stanu cywilnego. Stasiukiewicz chętnie pozuje do fotografii z czule obejmującym ją ukochanym, a ich wspólne zdjęcia publikowała także m.in. z okazji walentynek. Jak informuje obecnie shownews.pl, mężczyzna jest obcokrajowcem i ma być o 30 lat młodszy od 62-letniej matki Włodarczyk. Celebrytka, która sama ma młodszego partnera (między nią a Robertem Karasiem jest niemal dziewięć lat różnicy), odniosła się do tego faktu w jednym z instagramowych wpisów.

Agnieszka Włodarczyk z matkąAgnieszka Włodarczyk z matką Agnieszka Włodarczyk z matką, KAPiF

W Polsce jak facet ma młodszą żonę to normalne, ale jak żona ma młodszego męża, to wzbudza kontrowersje. (...) Ale jak sobie pomyślę, że mój mąż robi mi takie zdjęcia i podziwia każdego dnia, to mam w nosie opinie innych. Każda z nas czuje, czy podąża dobrą drogą

- pisała. Na post Włodarczyk zareagowała jedna z internautek, odnosząc się do relacji jej mamy. "Mamusia panią przebiła" - skomentowała wpis. Celebrytka nie zostawiła jej słów bez odpowiedzi. "Tak, ona idzie na rekord" - odparła, dodając rozbawioną emotikonę. Pozytywna reakcja Agnieszki Włodarczyk przeczy nieco poprzednim doniesieniom, jakoby miała problem z zaakceptowaniem męża swojej matki. Shownews.pl twierdzi także, że partner Stasiukiewicz miał złapać dobry kontakt z przyrodnim bratem Włodarczyk, który wraz z nim i jego mamą rzekomo świętował ostatnio wspólnie swoje urodziny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.