Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk już po ślubie! Są zdjęcia z ceremonii [FOTO]

Stało się! Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. W sieci podzielili się wyjątkowymi kadrami z uroczystości.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wprawili swoich fanów w osłupienie, kiedy upublicznili zdjęcia z ceremonii zaślubin. Szczęśliwi małżonkowie zrobili to w Dubaju! Na zdjęciach widzimy rozradowanych nowożeńców. Sceneria wygląda przepięknie, ale najwięcej uwagi przyciąga zjawiskowa panna młoda. Zobaczcie sami. Więcej zdjęć Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś pobrali się w wyjątkowym miejscu 

Nowożeńcy przekazali radosną informację za pomocą Instagrama. Para wrzuciła kilka ciekawych ujęć z uroczystości. Na zdjęciach w pustynnej scenerii widzimy rozpromienionych zakochanych, którzy pozują przy zachodzącym słońcu. Karaś miał na sobie białą koszulkę i tego samego koloru jeansy. Wszystkie kadry skradła Włodarczyk, która postawiła na nietypową suknię ślubną. Aktorka wyszła za Karasia w koronkowej, długiej kreacji z odsłoniętymi ramionami i głębokim dekoltem. Na ostatnim zdjęciu możemy zobaczyć dodatkowo kowbojski kapelusz. Państwo młodzi wyglądali naprawdę szykownie.

 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś. Jak się poznali? 

Para zaczęła się spotykać w 2020 roku. - Znaliśmy się wcześniej z social mediów. Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy gdzieś tam. Razem uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych. Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem sam, w grudniu 2019 wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną, szukałem swojego miejsca. Byłem za granicą parę razy i w Polsce. Nie potrafiłem się odnaleźć. Miałem bardzo trudny czas - zdradził sportowiec w programie "Jazda z Wujaszkiem". Kolejne spotkania i wspólne wyjazdy sprawiły, że uczucie rozpaliło się na dobre. "W pandemii, w tym całym piekle, nagle zaświeciło słońce, które świeci dla mnie od tamtego momentu cały czas. Nie wiem, co bym zrobiła bez niego i dokąd zmierzałoby moje życie, ale dzięki Bogu już nie muszę się nad tym zastanawiać" - wspominała Włodarczyk na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk mówi o przesądach ślubnych. "Pan młody ma nie widzieć sukni"

Para młoda wzięła ślub w DubajuPara młoda wzięła ślub w Dubaju Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk już po ślubie! Są zdjęcia z ceremonii. Fot. @agnieszkawlodarczykofficial/ Instagram

Więcej o:
Copyright © Agora SA