Katarzyna Dowbor po przerwie w "Pytaniu na śniadanie". Był stres. "Nareszcie wróciła normalność"

Katarzyna Dowbor została nową prowadzącą "Pytania na śniadanie". Po raz pierwszy po przerwie w pracy u publicznego nadawcy powitała widzów TVP2 27 stycznia 2024 roku. Jak jej poszło?

Początek 2024 roku jest przełomowy dla polskich mediów, a szczególnie dla TVP. U publicznego nadawcy trwa metamorfoza stacji wynikająca ze zmiany władzy. Z dnia na dzień zniknęli najbardziej znani prezenterzy z programów newsowych, a także z telewizji śniadaniowej. W "Pytaniu na śniadanie" nie zobaczymy bowiem Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego czy Tomasza Kammela. Widzów wita obecnie o poranku między innymi Katarzyna Dowbor, która tworzy duet z Filipem Antonowiczem. Jesteście ciekawi, jak wypadła znana dziennikarka podczas pierwszego odcinka po długiej przerwie od prowadzenia śniadaniówki?

Zobacz wideo Tak Katarzyna Dowbor jeszcze niedawno mówiła o TVP

Katarzyna Dowbor wróciła do TVP. "Świetny wybór dla telewizji"

Zanim dziennikarka dołączyła do obsady programu "Nasz nowy dom", rozwijała karierę u publicznego nadawcy. Pracowała bowiem w TVP w latach 1983-2013, gdzie prowadziła między innymi "Alchemię zdrowia i urody", "Apetyt na zdrowie" czy "Pytanie na śniadanie", do którego wróciła na początku 2024 roku. - Proszę państwa, ja się trochę denerwuję i za Filipa, i za siebie. Ja tu wróciłam, ale Filip jest pierwszy raz w telewizji - wyznała Dowbor na antenie 27 stycznia. Część widzów nie mogła doczekać się premierowego wydania ze znaną dziennikarką. Widać to w komentarzach. "Bardzo się cieszę pani Kasiu. Profesjonalizm górą", "Wnosi pani promyk słońca do tego programu", "Nareszcie wróciła normalność", "Super pani Kasia i młody facet, już was uwielbiam. Brakowało Kasi, doświadczenie i pogoda ducha. Jest mi bardzo miło", "Świetny wybór dla telewizji" - piszą widzowie. Nie obyło się jednak bez drobnych wpadek jak przejęzyczenia, ale jak wiadomo, programy na żywo rządzą się swoimi prawami. 

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz w TVPKatarzyna Dowbor, Filip Antonowicz w TVP TVP

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz to dwie różne generacje. Co o nowym duecie mówi szefowa śniadaniówki?

Między prowadzącymi jest prawie 40 lat różnicy. Mają różne doświadczenia, ale podobno dobrze się dogadują. - Połączenie ludzi z dwóch światów i różnych generacji. Oboje prowadzący są dziennikarzami, ale z innych środowisk. Podczas próby kamerowej natychmiast nawiązała się między nimi nić sympatii, co wróży bardzo dobrą współpracę - powiedziała Wirtualnym mediom Kinga Dobrzyńska, obecna szefowa "Pytania na śniadanie". Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Katarzyna Dowbor w 'Pytaniu na śniadanie'Katarzyna Dowbor w 'Pytaniu na śniadanie' TVP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.