To oficjalne. Nie będzie "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Impreza zmienia nazwę

Wokół TVP zamieszanie nie słabnie, a tymczasem wielkimi krokami zbliża się sylwestrowa noc i powitanie Nowego Roku. Jak się jednak okazuje, "Sylwester Marzeń z Dwójką" wraca na stare tory i widzowie będą mogli oglądać go w "nowej-starej" odsłonie pod nazwą "Sylwester z Dwójką".

Jacek Kurski, gdy tylko zasiadł w fotelu prezesa TVP, od razu wprowadził swoje reformy. Jedną z nich była zmiana nazwy znanego wszystkim doskonale "Sylwestra z Dwójką" - imprezy organizowanej od pierwszej dekady XXI wieku we Wrocławiu. Już w 2015 roku, gdy Kurski objął urząd, wydarzenie przeniosło się do Zakopanego, a w 2017 roku zmieniło nazwę na "Sylwester Marzeń z Dwójką". 

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek przyjęłaby propozycje z TVP? "TVN to najlepsza stacja"

Sylwester bez "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Powrót do starej nazwy

Jak się jednak okazuje, w tym roku gwiazdy wystąpią już na inaczej nazywającej się imprezie, znanej z czasów sprzed bohatera jednej z piosenek Maty [Jacka Kurskiego - red.], czyli na "Sylwestrze z Dwójką" Decyzję o powrocie do starej nazwy podjęły nowe władze TVP, jak donosi portal wirtualnemedia.pl. Pod taką nazwą mają już być nawet wyświetlane spoty promocyjne emitowane w TVP.

Koncert poprowadzą Izabella Krzan, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski. Zza kulis będą wspierać ich Anna Lewandowska i Marta Surnik (znane z "Pytania na śniadanie"). Widowisko wyreżyseruje Tomasz Motyl, a o oprawę choreograficzną zadbają tancerze Agustina Egurroli. Transmisja "Sylwestra z Dwójką" na TVP2 rozpocznie się o godz. 19:50, a zakończy około 30 minut po północy.  Widowisko od 20:20 będzie relacjonowane także w TVP Polonia, a około północy wyemituje go nawet TVP1. 

Sylwester już nie marzeń. Kto wystąpi?

Jeśli chodzi o występujące na wydarzeniu gwiazdy, to będzie ich cała plejada. Głównymi będą rzecz jasna caryce polskiej sceny  - Edyta Górniak (towarzyszyć jej będzie syn Allan), Justyna Steczkowska (prawdopodobnie również z synem, Leonem Myszkowskim) i Maryla Rodowicz. Oprócz nich widzowie i zgromadzeni pod sceną ludzie zobaczą również Afromental, Dominika Dudka, Tomasha, Red Lips, Pięknych i młodych, Weekend i Zenka Martyniuka, Roxie Węgiel, Viki Gabor, Blankę, Darię, Cleo czy  Sławomira i Kajrę.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.