Ukochana Marcina Hakiela chciała wbić szpilę Katarzynie Cichopek? Pojechała po bandzie

Ukochana Marcina Hakiela wykorzystała sytuację, że ten pokazał w sieci, jak wygląda z rogami. I wbiła szpilę Katarzynie Cichopek.

Wygląda na to, że obecna ukochana Marcina Hakiela robi się coraz śmielsza w internecie. Dała temu dowód pod najnowszym zdjęciem tancerza, na którym zapozował nie tylko ze szufelką i szczotką. W oczy rzucały się świąteczne rogi renifera, które zainspirowały Dominikę do mało subtelnej szpilki w stronę Katarzyny Cichopek. Tym samym przez to, co napisała, wraca temat rzekomej zdrady gwiazdy "M jak miłość" z Maciejem Kurzajewskim, która po jej odkryciu przez Hakiela, przyczyniła się do końca ich małżeństwa.

Zobacz wideo Hakiel zdradza, czemu nie zabiera ukochanej na ścianki

Ukochana Hakiela dywaguje o jego rogach. Złożyła ważną deklarację

Marcin Hakiel nie raz, nie dwa mówił w wywiadach, że wynajął detektywów, którzy przedstawili mu dowody, że jego żona spotyka się z kolegą z pracy. Ten wątek zainspirował najwidoczniej ukochaną tancerza. Pod instagramowym zdjęciem, na którym Hakiel pozuje w opasce z rogami renifera, zostawiła mu wymowny komentarz. "Kochanie, ode mnie tylko takie rogi, innych nie będzie. PS należy nam się medal za ten weekend i Oscar i Grammy też. Kocham" - napisała Dominika. Jej słowa podzieliły internautów. "Wszystko super, tylko po co ten tekst o rogach? Strasznie żałosne jest bycie w nowym związku i wracanie ciągle do przeszłości", "Rogi już były... Teraz już będzie tylko lepiej' - czytamy.

Hakiel nie ma już nic do powiedzenia Cichopek

Katarzyna Cichopek nie może odpocząć od tematu byłego męża, który wraca jak bumerang. Dopiero co Marcin Hakiel deklarował w mediach, że ma nadzieję, że z byłą żoną nigdy już nie zamieni ani słowa. "Nie musimy już nic ustalać, bo wszystko zostało ustalone i podpisane w kancelarii. (...) Właściwie nic nie musimy już ustalać, więc żadnego kontaktu już nie mamy - powiedział Hakiel dla Pudelka. Przy okazji zdradził wtedy, że po rozstaniu nigdy nie odbył z byłą żoną poważnej, oczyszczającej rozmowy. Nie chce jej już jednak, choć byłby na nią gotowy. - Na nic nie czekam. Mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy ze sobą rozmawiać - podsumował gorzko.

Marcin Hakiel zdradza, jak się poznał z ukochaną. Wbija szpilę Katarzynie CichopekMarcin Hakiel zdradza, jak się poznał z ukochaną. Wbija szpilę Katarzynie Cichopek fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.