Pracowity grudzień u Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ona w USA, on pozuje z Dodą

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mogą narzekać na brak pracy przed świętami. Pracownik TVP dodał właśnie zdjęcie z jednego z eventów.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niewątpliwie cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą, na co dowody ich fani dostają w licznych instagramowych relacjach pary. Zakochanych łączy także życie zawodowe, bo prowadzącą razem "Pytanie na śniadanie". Para na pewien czas musiała jednak się rozdzielić. Jak donosi "Fakt", 8 grudnia Cichopek wyjechała bez Kurzajewskiego do Stanów Zjednoczonych, gdzie poprowadzi serię świątecznych koncertów w amerykańskich kościołach.

Zobacz wideo Krzan szykuje się na ślub Cichopek?

Maciej Kurzajewski spotkał się z Dodą. Pochwalił się zdjęciem

Z informacji tabloidu wynika, że trasa ma skończyć się 17 grudnia, więc rozłąka zakochanych nie będzie długa. Pod nieobecność partnerki Maciej Kurzajewski jednak nie próżnuje. Podobnie jak ona zakasał rękawy i ruszył do pracy. Zawodowe obowiązki Kurzajewskiego nie ograniczają się do prowadzenia "Pytania na śniadanie". Jest on także prezenterem na różnych eventach, a podczas jednego z nich miał okazję spotkać się z Dodą. Wokalistka i pracownik Woronicza pstryknęli sobie pamiątkowe zdjęcie, które pojawiło się na jego InsaStories. Kurzajewski nie krył zachwytu. "Frajda spotkania z Królową" - napisał.

Stylista ocenił nową fryzurę Dody

Stylizacja Dody z tego wydarzenia wzbudziła zresztą w sieci niemały szum. Gwiazda nie tylko pojawiła się w spektakularnej błyszczącej kreacji, lecz także zaprezentowała się też w zupełnie nowej fryzurze. Zmieniła nieco kolor włosów oraz uczesanie. Postawiła na nieco podkręconą, zaczesaną na bok, długą grzywkę. Zachwyceni jej nowym lookiem są nie tylko fani. Zmianę fryzury Dody pochwalił także redaktor modowy i stylista fryzur Michał Musiał. "Doda pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Postawiła na dużo jaśniejszy niż dotychczas odcień blondu. Pozostała jednak przy ciepłej tonacji. Zmianie uległ nie tylko kolor, ale również linia strzyżenia. Piosenkarka ma mocno wycieniowane włosy z objętościową grzywą. Wygląda w iście hollywoodzkim stylu" - powiedział Plotkowi.

Maciej Kurzajewski spotkał się z DodąMaciej Kurzajewski spotkał się z Dodą Maciej Kurzajewski spotkał się z Dodą, instgram.com/@maciejkurzajewski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.