Córka Kukiza ujawniła rodzinną tajemnicę. Wyszła za mąż! Dopiero teraz dodała zdjęcia

Druga córka Pawła Kukiza stanęła na ślubnym kobiercu. Ten wyjątkowy dzień przez długi czas był owiany tajemnicą. Córka polityka postanowiła jednak pochwalić się kadrem z uroczystości zaślubin w sieci.

Kukizowie, czyli Paweł Kukiz i jego ukochana Małgorzata, tworzą duet od ponad 30 lat. Mają trzy córki: Julię, Polę oraz Hannę. O pierwszej z wymienionych media rozpisywały się już kilka lat temu, a to za sprawą jej ślubu. Z kolei Pola Kukiz stanęła na ślubnym kobiercu niedawno i dopiero ostatnio podzieliła się fotografią z tego pamiętnego dnia. Jesteście ciekawi, jak wyglądała?

Zobacz wideo Steczkowska o ślubie syna i... wnukach

Pola Kukiz w zjawiskowym kadrze ze ślubu. Kilka miesięcy temu powiedziała "tak"

O zamążpójściu drugiej córki polityka media przez pewien czas nie miały pojęcia. Wszystko zmieniło wyznanie Jarosława Kaczyńskiego. - Tutaj zabrakło jednej osoby, mianowicie Pawła Kukiza, on dzisiaj ma ślub córki. Wybaczcie mu to... Dzisiaj ma też urodziny, ale to proszę państwa by mu nie przeszkodziło. I to 60-te. Nie wiem, czy się na mnie nie obrazi, że go wydałem. Ale co to jest 60 lat, ja mam o kilkanaście więcej - mówił polityk w trakcie wiecu Zjednoczonej Prawicy w czerwcu. Córka Kukiza wyglądała tego dnia zjawiskowo. Postawiła na ślubną uroczystość w stylu boho, pełną kwiatów i wielu innych dekoracji. Panna młoda miała na sobie białą suknię odsłaniającą ramiona oraz welon z kwiecistym motywem. Tego dnia zdecydowała się też na subtelny makijaż i związane włosy. Kadr ze ślubu Poli Kukiz możemy podejrzeć na jej Facebooku. Na nowym zdjęciu profilowym córka polityka zasłania się kwiatami.

Dawni koledzy z zespołu zadrwili z Kukiza

Paweł Kukiz był członkiem grupy "Piersi". Polityk założył ten zespół i przez lata koncentrował się na muzyce. Postanowił jednak zakończyć działalność muzyczną w 2013 roku na rzecz polityki. W 2015 kandydował już bowiem w wyborach prezydenckich. Czy Kukiz ma dobry kontakt z kolegami z zespołu? Wojciech "Amor" Cieślak i Krzysztof "Alladyn" Imiołczyk postanowili zaakcentować swój stosunek do polityka, drwiąc z niego w jednym z utworów. Muzycy tworzą obecnie zespół Latające Biustonosze. W "Świentym Pawle" postanowili wspomnieć Kukiza. - Czy to tygrys, czy to lew / Właśnie zmieszał z Jarkiem krew / Nie do wiary, że punkowiec / To prezesa dziś dachowiec - słyszymy w utworze. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj, a po zdjęcia dotyczące artykułu zapraszamy do galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA