Znany reżyser uderza w Sanah po koncercie. "Mówi o pierdołach"

Andrzej Saramonowicz wypowiedział się na temat koncertu Sanah. Ma do niej jeden zarzut.

Andrzej Saramonowicz to polski scenarzysta i reżyser. Twórca popularnych komedii jak "Testosteron", "Lejdis", "Ciało", "Jak się pozbyć cellulitu" czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Chętnie publicznie zabiera głos w sprawach związanych z polityką czy społeczeństwem. Ostatnio ostro wypowiedział się na temat Andrzeja Dudy, który uderzył w Agnieszkę Holland i jej film "Zielona granica". Tym razem od scenarzysty oberwało się Sanah. Jaki zarzut wobec młodej gwiazdy ma Saramonowicz?

Zobacz wideo Julia Wieniawa apeluje do kobiet. Nagrała ważne oświadczenie

Andrzej Saramonowicz uderza w Sanah. Skrytykował jej zachowanie na Narodowym

Scenarzysta ostatnio nie przebiera w słowa, jeśli chodzi o politykę. Znane jest jego stanowisko co do partii rządzącej. Jego kolejny post, który opublikował na Facebooku, nawiązuje do zbliżających się wyborów i koncertu Sanah. Andrzej Saramonowicz uderza w młodą artystkę. Ma jej za złe, że ta po zapełnieniu Stadionu Narodowego ze sceny nie poruszyła ważnych dla kraju tematów.

Jestem rozczarowany postawą Sanah. W Polsce dokonuje się gwałt na demokracji, a ta ma Stadion Narodowy i śpiewa oraz mówi o pierdołach. W linku macie prawdziwy kobiecy głos z 2023 roku. R.E.V - całkiem nowa grupa z Łodzi. Jest moc! Szerujmy ten kawałek, bo warto. Niech coraz więcej ludzi to pozna - czytamy na jego Facebooku.

Pod postem znalazło się wiele komentarzy broniących artystkę. "Śpiewa, o czym chce. Pan też tworzy to, co chce. Więc po co te uwagi?", "A ja wczoraj na koncercie przez trzy godziny zapomniałam o tym bagnie na zewnątrz", "Nie wymagaj, by wszyscy podnosili sztandary. Nie słucham dziewczyny, ale bez przesady" - czytamy.  Andrzej Saramonowicz chyba zapomniał, że nikt, także osoba powszechnie znana, jak Sanah nie musi się wypowiadać na tematy polityczne publicznie. Wiele gwiazd decyduje się zabrać głos w sprawie zbliżających się wyborów m.in. Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska czy Julia Wieniawa. Jednak wiele postanawia nie opowiadać się za żadną ze stron w mediach. Warto też dodać, że na koncerty ludzie kupują bilety dla muzyki danego artysty czy show, a nie manifestów politycznych.

Więcej o: