"Magiczne Zakończenie Wakacji". Fanka chciała selfie z Bejba. Ochroniarz poszedł z nią "na solo"

Blanka ze swoim "Solo" rozpoczęła koncert "Magiczne Zakończenie Wakacji 2023", transmitowany przez Polsat. Występ polskiej reprezentantki na Eurowizji niespodziewanie zakłóciła jedna z fanek. Musiała interweniować ochrona.

"Magiczne Zakończenie Wakacji 2023" w Kielcach od kilku lat przyciąga wiele polskich gwiazd, które w Kielcach walczą o tytuł Przeboju Lata. Tegoroczny koncert rozpoczęła Blanka, która oczywiście zaprezentowała swoje eurowizyjne "Solo". Wokalistka wchodziła na scenę z publiczności. Wówczas doszło do nietypowej sytuacji. Musiała interweniować ochrona.

Zobacz wideo Joanna Krupa o karierze Blanki. „Asha zna jej piosenki na pamięć"

Selfie z Bejba podczas jej występu? To nie był dobry pomysł

Jedna z fanek Blanki wpadła na pomysł, żeby podczas telewizyjnego występu piosenkarki zrobić sobie z nią pamiątkowe selfie. Bejba była skonsternowana, chociaż wciąż starała się skupić na piosence. Zareagował natomiast ochroniarz, który chwycił kobietę i dość ostentacyjnie pchnął ją w pozostałych widzów. Z całą pewnością zakończenie wakacji dla fanki Blanki nie było zbyt magiczne. 

 

Polskie gwiazdy walczą w Kielcach o Przebój Lata

Podczas tegorocznej edycji "Magicznego Zakończenia Wakacji" na scenie w Kielcach wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Chylińska, Margaret, Sylwia Grzeszczak. O tytuł Przeboju Lata powalczą natomiast: Dominik Dudek, bryska, Smolasty, Wiktor Dyduła, Oskar Cyms, Margaret, Blanka, Michał Szczygieł, Krystian Ochman i Rubens. Wśród zaproszonych gwiazd znalazła się także dwukrotna zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji Loreen. Szwedka w maju tego roku z utworem "Tattoo" wygrała konkurs, który dzięki temu za rok odbędzie się w Malmo. 

Blanka StajkowBlanka Stajkow KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.