Skrzynecka i Gąsowski wrócą do Polsatu? Miszczak zabrał głos. Ujawniono plany wobec nich

To jednak nie są ostatnie słowa Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego w Polsacie. Choć wydawało się, że po ostatnich zmianach kariera tej dwójki w telewizji pod wodzą Miszczaka już się zakończyła, to okazuje się, że trwają interesujące negocjacje, które mogą zaowocować nową pracą dla prezenterów.

Kiedy Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego w Polsacie, rozpoczęły się wielkie zmiany nie tylko w ramówce, lecz także w tym, kto poprowadzi poszczególne programy. Po wielu latach z produkcją "Nasz nowy dom" musiała pożegnać się Katarzyna Dowbor, którą zastąpiła Elżbieta Romanowska. Kolejną zaskakującą decyzją było zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej z "Twoja twarz brzmi znajomo". Z koleżanką solidarnie odszedł Piotr Gąsowski. Okazuje się, że to nie koniec kariery tych gwiazd w Polsacie. Więcej zdjęć Skrzyneckiej i Gąsowskiego znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska o prowadzeniu "Nasz nowy dom". "Nie ja, to byłby to ktoś inny". Odnosi się też do słów Dowbor

Trwają negocjacje z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim

W rozmowie z "Super Expressem" Edward Miszczak zdradził, że decyzje, które zostały podjęte, nie są decyzjami ostatecznymi. "To, że Kasia odeszła od nas, to, że Gąsu od nas odszedł, to nie są ostateczne decyzje. Rozmawiamy i z Kasią, rozmawiamy i z Gąsem. Jego syn jest teraz w programie 'Twoja twarz brzmi znajomo'. Tu się wszystko ułożyło. To tylko media robią ze mnie krwiożerczego człowieka. A tak nie jest. Proszę zobaczyć, jestem delikatnym facetem" - powiedział w wywiadzie Edward Miszczak.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w śniadaniówce? Wszystko możliwe 

Skrzynecka i Gąsowski tworzą duet, który pokochali widzowie już w "Tańcu z gwiazdami". "Super Express" przytacza wypowiedź osoby, która jest związana z Polsatem i która twierdzi, że parę prezenterów czekają nowe zadania. "Niewykluczone, że Kasia i Piotrek będą prowadzić śniadaniówkę Polsatu. Oboje są też świetnymi aktorami, z zacięciem komediowym. Polsat teraz kręci dużo nowych seriali. Prawdopodobnie i dla nich będą jakieś role" - wyznał informator. ZOBACZ TEŻ: Miszczak dosadnie o Figurskim. Prezenter miał do niego pretensje. "Jest z kosmosu"

Katarzyna Skrzynecka i Piotr GąsowskiKatarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski Fot. Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.