Rozenek założyła taki strój na siłownię. I się zaczęło

Małgorzata Rozenek jakiś czas temu wybrała się na urlop, gdzie zaniechała ćwiczeń. Teraz wróciła na siłownię i od razu spotkała ją krytyka. Tym razem chodzi o strój.

Małgorzata Rozenek swoją wielką karierę zaczęła od programu "Perfekcyjna pani domu". Choć życie nikogo z nas - nawet gwiazd dużego formatu - nie jest perfekcyjne, to prezenterka doskonale wie, jak ważny w świecie mediów jest świetny (żeby ponownie nie napisać "perfekcyjny") wygląd. Rozenek dokłada ciężkich starań, by prezentować się nienagannie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o malkontentach z Instagrama, którzy przyczepiają się do wszystkiego. "Z hejtem jest jak z niechcianym prezentem"

Małgorzata Rozenek poszła na siłownię. I już ogień krytyki

Jakiś czas temu Rozenek wraz z rodziną wybrała się na długo wyczekany urlop, na którym nie ćwiczyła, o czym sama poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Teraz z kolei pochwaliła się, że wróciła na siłownię. W tym celu zamieściła filmik. Od razu jednak wylała się na nią fala krytyki. A wszystko ze względu na jeden element stroju... A mianowicie chodzi o czapkę. Więcej zdjęć świetnej figury Rozenek znajdziecie z naszej galerii na górze strony.

Zawsze się zastanawiam po co czapka z daszkiem na treningu, przecież jeszcze cieplej jest z nią - pisała jedna z fanek.

Rozenek nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. Okazało się, że daszek pomaga prezenterce się skupić. "Czasami łatwej się skoncentrować w czapce z daszkiem. Są dni kiedy czuje, że muszę mieć coś co mnie wizualnie odetnie od otoczenia" - odpisała. Pod nagraniem z kolei przyznała, że powrót na siłownię był dla niej trudny i czuła się "jakby nigdy nie ćwiczyła". 

Powroty do treningu po dłuższej przerwie, nie są łatwe. Czasami mam wrażenie jakbym nigdy nie ćwiczyła Nie umiem jeszcze prawidłowo wykonać ćwiczeń, kompletnie nie mam siły, ale serce za to ogromne. Małymi krokami będziemy progresować i nie mówię sobie #skyisthelimit. Przecież ślady stóp są na księżycu… Pytacie mnie często jak zacząć? Odpowiedź jest prosta: zacząć - napisała.
 

Małorzata Rozenek eksponuje wytrenowany brzuchMałorzata Rozenek eksponuje wytrenowany brzuch https://www.instagram.com/m_rozenek/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.