Justyna Kowalczyk w Zakopanem z synem. Mąż zawsze jest przy niej. Nosi go blisko serca

Justyna Kowalczyk od kilku miesięcy jest wdową. Mąż jednak zawsze jest przy niej. Symbol ich miłości nosi blisko serca.

Justyna Kowalczyk w maju straciła męża. Kacper Tekieli zginął podczas górskiej wyprawy w Alpy. Wspinaczki były wspólną pasją pary. Była biegaczka narciarska nie straciła zamiłowania do gór. Wciąż stara się zdobywać szczyty. Często towarzyszy jej dwuletni syn Hugo. Obecnie Kowalczyk przebywa z dzieckiem w Zakopanem. Nie straszna im pogoda i aktywnie spędzają czas. Przy okazji można zauważyć, że biegaczka nie rozstaje się z przedmiotem, który należał do zmarłego męża. 

Zobacz wideo Ewelina Flinta miała dość show-biznesu. "Chciałam się odciąć". Co robiła, jak jej nie było?

Mąż Justyny Kowalczyk jest zawsze przy niej 

Justyna Kowalczyk wciąż jest w drodze. Podróżuje po Polsce i świecie. Głównie w miejsca górzyste. Strata męża nie wpłynęła na jej miłość do gór. Często chwali się na Instagramie zdjęciami z wypraw. Gratką są te fotografie, które przedstawiają ją z Hugonem. Matka z synem początek sierpnia spędzają w Zakopanem. Spacerowali z widokiem na Giewont, a także bawili się w deszczu. Na jednym zdjęciu uwagę przykuwa naszyjnik Justyny Kowalskiej. Zawieszka to symbol miłości - obrączki jej i Kacpra Tekieli. Więcej górskich wypraw Kowalczyk znajdziecie w galerii u góry strony.

 

Kowalczyk szczerze o swoim stanie. "Samotna, uśmiechająca się przez łzy mama"

Biegaczka narciarska ostatnio pokusiła się o szczere wyznanie. Przyznała, że choć stara się i spełnia obietnicę daną mężowi, nie jest jej łatwo. "W ostatnich dniach po niemieckich i austriackich kampingach grasował osobliwy duet. Przeszczęśliwy, bardzo ruchliwy chłopczyk i jego samotna, uśmiechająca się przez łzy mama - napisała i dodała hashtagi #niebędziemyżyćzakarę #zHugotkiemprzezświat" - pisała pod postem z kempingu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA