Nacięła się na cateringu od Gessler, ale jeszcze dała kolejną szansę. Było źle. "Istny koszmarek"

Tiktokerka wzięła pod lupę catering od Magdy Gessler. Swoimi spostrzeżeniami podzieliła się z obserwatorami. Nie ma jednak pozytywnych wniosków.

Magda Gessler nie tylko uczy restauratorów, jak mają karmić ludzi i pomaga im w ratowaniu biznesu w "Kuchennych rewolucjach", lecz także sama prowadzi kilka biznesów. Ma restauracje, a także wprowadziła catering. Sygnuje go swoim nazwiskiem, tym samym poświadcza o jego jakości, którą sama uznaje. Czy faktycznie jest dobrze? Dania przetestowała jedna z Tiktokerek. Zobaczcie, jakie wrażenia miała użytkowniczka znana jako "Aga Testuje".

Zobacz wideo To flagowa restauracja Gessler

Catering od Magdy Gessler. Aga Testuje ocenia

Tiktokerka zamówiła pudełka na kilka dni. Już w pierwszym spotkała ją niemiła niespodzianka. Okazało się, że drugie danie było zepsute. "Wydaje mi się, że poszedł tutaj gruby proces kiszenia. Jak myślicie, czy oddać ten bulion do sanepidu?" - podsumowała. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. W następnym dniu nic ją nie zachwyciło, posiłki były nijakie. Trzecie podejście, po którym TikTokerka zrezygnowała z dalszego zamawiania, przyniosło kolejne rozczarowanie. "Dzisiejsze śniadanie w przeciwieństwie do wczorajszego - istny koszmarek" - skwitowała i skupiła się na wyglądającym nieapetycznie ryżu. Na lunch dostała przypalone placki ziemniaczane. Podwieczorek składał się z "koktajlu z owoców bez owoców".

Taki poziom dań przytłoczył Tiktokerkę, która podsumowała testowanie cateringu od Magdy Gessler następująco: "Ja już więcej nie dam rady. Oficjalnie kończę ten challenge. Podsumowując: biada, biada. Z tym cateringiem to rzecz się dzieje słaba". Jak na razie nie wiadomo, jakie wrażenia mają inne osoby, które zamówiły dania od restauratorki, bowiem na profilu na Facebooku nie ma ani jednej opinii.

"Aga Testuje" wzięła też pod lupę ofertę od Małgorzaty Rozenek. Czy wyszło lepiej niż u Gessler? Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Magda Gessler - restauracje

Magda Gessler od lat wspiera restauratorów w "Kuchennych rewolucjach". Niedawno wybraliśmy się, by sprawdzić, jak idzie jednej z knajp, która pozytywnie przeszła zmiany pod jej okiem. TUTAJ przeczytacie, jakie mamy wnioski. Poza tym odwiedziliśmy restaurację w Warszawie, na której szyldzie znalazło się imię i nazwisko gwiazdy TVN. Zobacz: Czy to lokal przed "Kuchennymi rewolucjami"? Nie. To restauracja Magdy Gessler [PLOTEK EXCLUSIVE]. Na zdjęciach, które znajdziecie w naszej galerii, widać, że o czystości w tym miejscu nie ma mowy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.