Tiktokerka zamówiła catering od Gessler. Nieźle się nacięła. "Ciekawe, czy jutro też dojedzie coś zepsutego"

Magda Gessler oprócz swoich restauracji, ma także catering. Jedna z Tiktokerek postanowiła go przetestować i mocno się rozczarowała.

Magda Gessler jeździ po Polsce i odmienia restauracje, które nie najlepiej sobie radzą w "Kuchennych rewolucjach". Metamorfozie ulega nie tylko menu, ale wnętrze lokalu, a także sposób zarządzania biznesem. W programie nie brakuje mocnych słów krytyki wobec ich właścicieli. Znana restauratorka ma własne lokale, w których jednak też nie zawsze wszystko jest idealne. Gessler ma również catering sygnowany swoim nazwiskiem. Tiktokerka "Aga testuje" postanowiła go spróbować. Zdziwiła się, gdy skosztowała zupy.

Zobacz wideo Plotek z wizytą u Gessler. Jak wygląda wnętrze restauracji?

Zepsuta zupa w cateringu Magdy Gessler. "Gruby proces kiszenia"

Tiktokerka zamówiła catering Magdy Gessler "Dieta pomidor". W zestawie miała pięć posiłków. Na śniadanie był omlet z owocami, który oceniła jako "pyszny". Problem pojawił się jednak już przy drugim daniu. Był to bulion warzywny i okazał się zepsuty.

No i wszystko byłoby dobrze, gdyby tylko nie wysłali mi zepsutego bulionu. Wydaje mi się, że poszedł tutaj gruby proces kiszenia - powiedziała. Jak myślicie, czy oddać ten bulion do sanepidu? - dodała w opisie.

Dalsze posiłki, czyli klopsiki z ciecierzycy, legumina truskawkowa i szpinakowo-bazyliowe kluski w sosie pomidorowym Tiktokerka oceniła dobrze. Nie kryła jednak rozczarowania cateringiem. "Aż jestem ciekawa, czy jutro też dojedzie coś zepsutego. No słabo" - stwierdziła. W komentarzu dodała, że jej kolega również miał podobną przygodę z zamówieniem od Gessler. "Na Instagramie mój znajomy w komentarzu powiedział, że również miał zepsuty catering". A wy mieliście okazję go spróbować? Zdjęcia posiłków z cateringu oraz Magdy Gessler znajdziecie w galerii na górze strony.

Zupa w cateringu Magdy GesslerZupa w cateringu Magdy Gessler Tiktok/wyzszy_instytut_smaku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.