Madonna wróciła na Instagrama. Opublikowała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala. Zwróciła się do fanów

Madonna opublikowała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala. Podziękowała fanom za ogromne wsparcie.

Minęły trzy tygodnie od mrożących krew w żyłach chwil w domu Madonny. Piosenkarka została znaleziona nieprzytomna, a jej stan zdrowia zagrażał życiu. Na szczęście na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, gwiazda dostała odpowiednie leki, a następnie została przewieziona na OIOM. Teraz opublikowała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala. 

Zobacz wideo Odmieniona Madonna na TikToku

Madonna na pierwszym zdjęciu po wyjściu ze szpitala 

Madonna w ubiegłym tygodniu poinformowała fanów, że czuje się już coraz lepiej i jest na drodze do wyzdrowienia. Przy okazji podziękowała za ogromne wsparcie. Wyznała, że kiedy obudziła się w szpitalu, była niezwykle zmartwiona i myślała o tym, co by się mogło stać z jej dziećmi. Kilka dni później przygotowała pełny testament, w którym uwzględniła przejęcie przez nie praw do jej całej twórczości. Tym samym zakazała używania hologramów do organizowania tras koncertowych. Teraz piosenkarka opublikowała pierwsze zdjęcie po opuszczeniu OIOM-u. Nie zabrakło kilku pięknych słów w opisie. Więcej zdjęć Madonny znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Jedna róża może być moim ogrodem. Jeden przyjaciel całym moim światem. Dziękuję - pisała Madonna.
 

Madonna niebawem wróci do pracy 

Obecnie Madonna skupia się na powrocie do pełni sił i zdrowia. Po przebudzeniu myślała jednak o tym, co może zrobić dla fanów. Lada moment miała ruszyć w trasę koncertową w Ameryce Południowej. W październiku ma zamiar rozpocząć trasę w Europie, a następnie ruszyć dalej przy nieco zmienionym harmonogramie. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.