Madonna zabezpieczyła dorobek muzyczny. To stanie się z jej twórczością po śmierci. Ma ważny warunek

U Madonny kilka tygodni temu zaczęły się poważne problemy zdrowotne. Teraz podjęła ważną decyzję związaną ze swoją twórczością. Chodzi o to, kto odziedziczy po niej prawa autorskie

Niespełna dwa tygodnie temu Madonna przeżyła koszmar. Artystka została znaleziona nieprzytomna w domu. Według doniesień mediów na miejscu szybko znalazły się osoby, które rozpoczęły akcję ratunkową i wstrzyknęły jej lek opioidowy Narcan, mający na celu wstrzymanie wstrząsu septycznego. W związku z tymi traumatycznymi przeżyciami artystka właśnie podjęła decyzję związaną ze swoim dorobkiem.

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

Madonna zabezpieczyła artystyczny dorobek 

Wstrząs septyczny mógł doprowadzić do niewydolności narządów, a nawet śmierci artystki. Na szczęście Madonna szybko znalazła się pod opieką służb ratowniczych i trafiła na OIOM. Okazuje się, że do tamtego momentu nie podjęła decyzji, kto przejmie prawa do jej dziedzictwa muzycznego. Według doniesień The Sun nie chciałaby, aby osoby z branży zarabiały na jej wizerunku i po śmierci zaserwowali fanom trasę z hologramem.

Hologramowa trasa koncertowa Whitney Houston została skrytykowana, a Madonna nie pozwala, by żądni pieniędzy ludzie  zrobili jej to samo - podaje źródło The Sun.

Madonna podzieliła majątek między bliskich 

Madonna dzięki swojemu dorobkowi może pochwalić się sporym majątkiem. Po ostatnich wydarzeniach zdecydowała, że już teraz podzieli go między najbliższe osoby, tak, aby w przypadku jej śmierci nie musieli walczyć o spadek w sądzie. Prawa do piosenek o wartości 850 milionów dolarów zostaną rozdzielone po równo wśród jej sześciorga dzieci. Zdjęcia Madonny znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.