Wintour z okularami nie rozstała się nawet podczas spotkania z królową Elżbietą. Kombi bez nich, jak nie on

Celebryci, chcąc uniknąć blasku fleszy zakładają okulary przeciwsłoneczne. Anna Wintour nie zdjęła ich nawet przy królowej Elżbiecie. Z kolei Grzegorz Markowski już dawno wyznaczał trendy. Ich bez tego akcesorium ciężko poznać.

Wśród gwiazd już dawno temu zapanował trend noszenia okularów przeciwsłonecznych niemal przy każdej możliwej okazji. Elton John czy Grzegorz Markowski upodobali je sobie już lata temu. Z kolei Anna Wintour ze swoimi się nie rozstaje. Dokopaliśmy się do zdjęć, na których nie poznacie celebrytów bez ich nieodłącznego elementu garderoby.

Zobacz wideo Szczęsny czy Lewandowski - który wybrał gorsze okulary?

Anna Wintour

Anna Wintour jest redaktorką naczelną "Vogue" i jedną z najbardziej wpływowych osób w świecie mody. Jej znakiem rozpoznawczym stały się okulary przeciwsłoneczne, z którymi się nie rozstaje. Miała je nawet na sobie podczas spotkania z królową Elżbietą II, na jednym z pokazów podczas tygodnia mody w Londynie w 2018 roku. W jednym z wywiadów zdradziła, dlaczego upodobała sobie akurat ten dodatek. Okazuje się, że jest to dla niej po prostu dość wygodny wybór. Udało nam się jednak znaleźć zdjęcie, do którego zapozowała bez nich.

Niesamowicie przydatne, ponieważ unika w ten sposób osób, które wiedzą, o czym myśli. Pomagają mi, kiedy czuję się trochę zmęczona lub śpiąca. Może po prostu stały się częścią tego, kim jestem - mówiła w rozmowie z CNN.

Anna WintourAnna Wintour AP

Janusz Panasewicz

Lider zespołu Lady Pank na początku kariery zazwyczaj prezentował się bez okularów, jednak dziś jest to dość niecodzienny widok. Janusz Panasewicz nosi ten dodatek niemal zawsze, a przynajmniej w momentach, kiedy występuje publicznie. Na zdjęciach bez okularów ciężko go poznać. 

Janusz PanasewiczJanusz Panasewicz Agencja Gazeta.pl, kapif

Kombi 

Jeśli przyjrzeć się zdjęciom Kombiego, można by pokusić się o stwierdzenie, że zawsze publicznie pokazuje się w okularach. Nosi je (na nosie) na koncertach, ściankach, a nawet kiedy udziela wywiadów. Grzegorz Skawiński przyznał, że pewnego dnia stwierdził, że będą one częścią wizerunku artysty.

To jest image sceniczny, który kiedyś sobie wymyśliłem. Czarna broda, łysa głowa, bardzo tajemniczy facet - odpowiedział fance na TikToku.

Grzegorz SkawińskiGrzegorz Skawiński kapif, TikTok @grzegorzskawaskawinski

Elton John 

W zestawieniu znanych miłośników okularów nie mogło zabraknąć Eltona Johna, który uważa ten dodatek za ważną część nie tylko wizerunku, ale i życia. Zaczął je nosić jeszcze kiedy jego kariera raczkowała, aby wyglądać jak Buddy Holly. Uwielbia on szalone modele i pewnym momencie kariery nawet wypuścił własną kolekcję.

DLOKRDLOKR Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

Grzegorz Markowski 

Grzegorz Markowski okulary przeciwsłoneczne traktuje jako nieodłączny element garderoby. Już w latach 70- tych można go było oglądać w typowych modelu w stylu retro. Widok wokalisty Perfect bez nich należy do niezwykle rzadkich. Spójrzcie, jak wygląda.

Grzegorz MarkowskiGrzegorz Markowski kapif, AP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.