Znamy nazwisko nowej uczestniczki "Twoja twarz brzmi znajomo". Była gwiazdą "Samego życia" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Prace nad 19. edycją "Twoja twarz brzmi znajomo" ruszyły pełną parą. Plotek poznał nazwisko uczestniczki, która lada moment wejdzie na plan, by nagrywać nowe odcinki. Widzowie Polsatu zobaczą je dopiero jesienią.

Wiadomo już, że w 19. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpi: Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Kuba Szmajkowski i Nick Sinckler. Tymczasem Plotek poznał nazwisko kolejnej uczestniczki, która zgodziła się wcielać w popularnych lubianych bohaterów ze świata muzyki. Widzom Polsatu aktorka znana jest przede wszystkim z roli w serialu "Samo życie", gdzie wcielała się w jedną z ważniejszych postaci.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Magdalena Kumorek uczestniczką 19. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jesienią widzowie Polsatu zobaczą 19. już edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Plotek jako pierwszy ogłasza, że nową uczestniczką show została również Magdalena Kumorek. Aktorka jest już po pierwszych przymiarkach do programu i odlewach twarzy, które umożliwią charakteryzatorom przygotowanie dla niej masek do poszczególnych odcinków widowiska.

Magda długo się wahała nad przyjęciem propozycji. Skrupulatnie odrzucała zaproszenia do wszelkich programów rozrywkowych, bo jak mówi mainstream nie jest dla niej. Zasmakowała wielkiej popularności za czasów "Samego życia" czy "Przepisu na życie" i zdecydowanie lepiej czuje się, jak nie jest o niej głośno. W końcu jednak dała się namówić, bo będzie mogła połączyć dwie pasje, które kocha: aktorstwo i śpiewanie. Jest ciekawa jak się sprawdzi - mówi nasz informator.

Niedawno Magdalena Kumorek pisała tajemniczo o nowym projekcie, którego się boi i który będzie kosztował ją niedługo sporo pracy. "Przede mną pracowite wakajki. Idzie nowe. Jest takie powiedzenie: 'Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono'. Dużo o sobie już wiem. Tym bardziej ciekawa jestem co jeszcze odkryje. Boje się! Jaram się! Poproszę o kciukasy" - prosiła na Instagramie 16 czerwca.

 

"Samo Życie" ją wykończyło. Dlatego Magdalena Kumorek rzuciła serial

W 2002 roku Magdalena Kumorek zdobyła ogromną popularność dzięki roli Agnieszki Augustynek-Dunin w popularnym serialu "Samo życie". Aktorka odeszła jednak z niego po dwóch latach ciężkiej pracy, bo czuła się wykończona. W roli Agnieszki zastąpiła ją Aneta Todorczuk. "Spędzałam na planie po 12 godzin dziennie. (...) Każdy koncert, w którym chciałam wziąć udział, był okupiony przeze mnie praktycznie walką z produkcją 'Samego życia', która chciała mnie mieć na wyłączność, co jest absolutnie zrozumiałe, gdy wciela się w wiodącą postać w serialu. Ale ja kończyłam szkołę teatralną i byłam głodna robienia różnych rzeczy" - mówiła Kumorek po latach na Plejadzie.

Nauczyłam się fachu, mogłam spokojnie funkcjonować finansowo i kupiłam sobie mieszkanie. Natomiast po dwóch lata byłam tak wykończona, że wydawało mi się, że już nic nie umiem. Dlatego decyzja o zrezygnowaniu z serialu i wyjeździe z Warszawy była dla mnie z tego punktu widzenia bardzo łatwa (...) Wypaliłam się i naprawdę potrzebowałam spotkać się sama ze sobą. Chciałam dowiedzieć się, kim tak naprawdę teraz jestem" - opowiadała aktorka w wyżej wspomnianej rozmowie.

Magdalena Kumorek i Ireneusz Czop na planie serialu 'Samo życie'Magdalena Kumorek i Ireneusz Czop na planie serialu 'Samo życie' Fot. instagram.com/samozycie.serial

Kariera Magdaleny Kumorek. Z czego ją znacie?

Po odejściu z "Samego życia" Magdalenę Kumorek można było zobaczyć m.in. w "Teraz albo nigdy!" czy "Hotelu 52". Jednak dopiero rola Anny w "Przepisie na życie", którą przyjęła w 2011 roku sprawiła, że o aktorce zrobiło się na kilka lat głośno. W ostatnich latach grała też w serialu "Dom pod dwoma orłami" i "W rytmie serca". W 2014 roku wydała płytę "Śmiercie". Najnowsze zdjęcia Magdaleny Kumorek znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.