Magdalena Kumorek radykalnie skróciła włosy. Dawno niewidziana gwiazda "Przepisu na życie" przeszła sporą metamorfozę

Magdalena Kumorek zyskała popularność dzięki roli Ani w serialu "Przepis na życie". Po zakończeniu serialu zniknęła jednak z telewizji i skupiała się na teatrze. Ostatnio pojawiła się pod studiem "Dzień dobry TVN". Jak dziś wygląda?

Magdalena Kumorek największą popularność zyskała dzięki głównej roli w serialu "Przepis na życie", gdzie zagrała u boku Piotra Adamczyka i Borysa Szyca. Po zakończeniu emisji serialu zniknęła z show-biznesu i karierę rozwijała głównie w teatrze. Ostatnio pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" i opowiedziała o swojej pasji do koni. W rozmowie Magdalena Kumorek poruszyła też ważny temat ochrony zwierząt. W programie zaskoczyła wyglądem. Na antenie pojawiła się odmieniona z wyraźnie skróconymi włosami. 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Magdalena Kumorek radykalnie skróciła włosy. Dawno niewidziana gwiazda z "Przepisu na życie" przeszła sporą metamorfozę

Magdalena Kumorek pojawiła się w śniadaniowym programie stacji TVN, aby opowiedzieć problemie związanym z ochroną koni w Polsce. Przy okazji wywiadu mogliśmy zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu.

Aktorka zdecydowała się radykalnie skrócić włosy. Pod studiem "Dzień dobry TVN" uśmiechnięta pozowała do zdjęć fotografom. W programie pojawiła się w kolorowej bluzie, a w uszach miała duże kolczyki koła. Aktorka zdecydowała się też na minimalistyczny makijaż, podkreśliła jedynie rzęsy, a powieki pomalowała transparentnym pomarańczowym cieniem. 

Magdalena Kumorek w takiej wersji wyglądała jak nastolatka i aż trudno uwierzyć, że aktorka ma już 43 lata. Od premiery serialu "Przepis na życie" minęło aż 11 lat, a ona tak naprawdę niewiele się od tamtej pory zmieniła. 

Magdalena Kumorek radykalnie skróciła włosy. Dawno niewidziana gwiazda z 'Przepisu na życie' przeszła sporą metamorfozęMagdalena Kumorek radykalnie skróciła włosy. Dawno niewidziana gwiazda z 'Przepisu na życie' przeszła sporą metamorfozę fot. AKPA

W programie Magdalena Kumorek wyznała, że od dzieciństwa kochała zwierzęta i zawsze chciała mieć psa, ale dopiero w dorosłym życiu mogła zrealizować tę pasję. W programie opowiedziała przede wszystkim o swojej miłości do koni. 

Jazda konna w pierwszym kroku jest dla mnie przede wszystkim przekroczeniem bariery lęku. Mam olbrzymi szacunek do tych wielkich, płochliwych, silnych zwierząt - wyznała.

Aktorka postanowiła zaangażować się w kampanię ochrony tych zwierząt. 

Mamy taką niedogodność, że każdego konia można oddać do uboju, a my na to nie mamy zgody. Swoją popularną twarz postanowiłam oddać kampanii na ten temat - dodała.

Występ w programie wykorzystała do tego, aby nagłośnić problem.

 

Jak wam się podoba gwiazda "Przepisu na życie" w takim wydaniu? Bardzo się zmieniła? 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Zobacz też: Co dzisiaj robią i jak wyglądają aktorzy z serialu "Samo życie"? Krzywkowska miała raka, Sadowski tańczył przed kamerami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.