Pola Gonciarz jest gwiazdą ''Na dobre i na złe''. Zagrała tam już jako mała dziewczynka. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała

Pola Gonciarz w ''Na dobre i na złe'' stale gra od 2015 roku. Zobaczcie, jak zmieniła się od tego czasu.

Pola Gonciarz zyskała popularność jako Blanka Consalida w serialu ''Na dobre i na złe''. Grana przez nią bohaterka natychmiast zdobyła sympatię widzów, którzy dziś nie wyobrażają sobie bez niej produkcji. Oprócz aktorstwa 24-latka pasjonuje się także muzyką, tańcem i śpiewem. Sprawdzamy, co u niej słychać i jak zmieniła się na przestrzeni lat. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Pola Gonciarz przed kamerami zadebiutowała jako mała dziewczynka 

Pola Gonciarz urodziła się w 1998 roku w Warszawie, a pierwsze doświadczenie aktorskie zdobyła trzy lata później. Jako mała dziewczynka wystąpiła w kilku odcinkach serialu ''Na dobre i na złe'' (w 2001 roku jako Hanusia, córka Kuźników, a rok później już jako córka sanitariusza Marcina). Wówczas nikt nie przypuszczał, że w przyszłości powróci na plan i będzie jedną z głównych bohaterek.

Pola GonciarzPola Gonciarz Instagram/@miczag

W kolejnych latach kształciła się w kierunku artystycznym. Ukończyła szkołę baletową, co jest jej atutem na scenie. Brała również udział w licznych spektaklach baletowych na deskach Teatru Wielkiego i Opery Narodowej w Warszawie. 

 

Do serialu ''Na dobre i na złe'' powróciła w 2015 roku. Bohaterka grana przez Polę postanowiła pójść w ślady swojej matki i również pracuje w szpitalu w Leśnej Górze. 

Pola GonciarzPola Gonciarz Instagram/@miczag

Przez kilka lat Pola Gonciarz nie zmieniała wizerunku i nosiła sięgające za ramiona włosy. W 2021 roku zdecydowała się jednak na metamorfozę i zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu. 

Życie jest za krótkie na jedną fryzurę - czytamy na jej instagramowym profilu. 

Pola GonciarzPola Gonciarz instagram.com@miczag

Pola Gonciarz nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych  

W 2017 roku Pola Gonciarz wystąpiła w przedstawieniu "Śnieżka" oraz wzięła udział w konkursie "Młody Tancerz Roku", gdzie otrzymała nagrodę publiczności. Dwa lata później zagrała w spektaklu "Huśtawka" w Och-Teatrze, a obecnie można oglądać ją w spektaklu "Bliżej".

Oprócz pracy w teatrze i telewizji Pola Gonciarz jest studentką Akademii Teatralnej w Warszawie na kierunku aktorstwo, specjalność aktorstwo i wokalistyka. W galerii u góry strony możecie znaleźć więcej zarówno archiwalnych, jak i aktualnych zdjęć gwiazdy serialu "Na dobre i na złe".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.