Co dzisiaj robią i jak wyglądają aktorzy z serialu "Samo życie"? Krzywkowska miała raka, Sadowski tańczył przed kamerami

Serial "Samo życie" przez osiem lat był emitowany na antenie Polsatu i stał się jedną z najpopularniejszych produkcji stacji. Chociaż został zakończony w 2010 roku, większość aktorów z obsady nadal prężnie rozwija swoje kariery. Czym obecnie się zajmują?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

"Samo życie" to kultowy serial emitowany w latach 2002-2010 na antenie Polsatu. Format doczekał się grona wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów związanych z wydawaniem fikcyjnego warszawskiego dziennika o tej samej nazwie. Za sprawą serialu występujący w nim aktorzy, w dużej mierze, na stałe zagościli w show-biznesie, inni zaś postanowili postawić na rozwój kariery w innym kierunku. Co dzisiaj robią i jak wyglądają osoby z obsady "Samego życia"?

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Beata Kawka

W serialu wcielała się w rolę Tamary Skalskiej i jej siostry Dony Leszczyńskiej. Relacje bliźniaczek były mocno skomplikowane. W produkcji grała przez sześć lat. Obecnie aktorka grywa zarówno w filmach, serialach, jak i teatrze. Można ją było zobaczyć m.in. w "Barwach szczęścia", "Pierwszej miłości", "Służbach specjalnych" czy też "Pitbullu. Nowych porządkach". To jednak nie wszystko. Beata Kawka realizuje się jako reżyserka, producentka oraz aktorka dubbingowa. W latach 2016-2018 pełniła funkcję dyrektorki artystycznej w Teatrze Miejskim w Lesznie, a także prowadziła audycje w Halo.Radio. Obecnie jest dyrektor artystyczną warszawskiej Sceny Relax.

Beata KawkaBeata Kawka KAPiF

Edyta Olszówka

Aktorka zagrała współwłaścicielkę dziennika "Samo życie", dzięki czemu zyskała popularność i sympatię widzów. Jest aktywna zawodowo, regularnie grywając w serialach, filmach i przyjmując oferty lektorskie. Przez osiem lat była związana z Piotrem Machalicą, a kontrowersyjny związek zapewnił jej stałą obecność w plotkarskich mediach. Byłą jedną z pierwszych polskich sławnych osób, które otwarcie przyznały się do nadużywania alkoholu. Obecnie Edyta Olszówka regularnie występuje na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie.

Edyta OlszówkaEdyta Olszówka KAPiF

Magdalena Kumorek

Dla młodej, bo zaledwie 23-letniej aktorki, rola głównej bohaterki Agnieszki Dunin-Trattini była telewizyjnym debiutem. Magdalena Kumorek zaczęła grać w produkcji tuż po ukończeniu studiów na Akademii Teatralnej w Warszawie. Po 337. odcinku zdecydowała się odejść. W rozmowie z Plejadą wyznała, dlaczego:

Po dwóch lata byłam tak wykończona, że wydawało mi się, że już nic nie umiem. Dlatego decyzja o zrezygnowaniu z serialu i wyjeździe z Warszawy była dla mnie z tego punktu widzenia bardzo łatwa.

Niedługo potem została mamą i skupiła się na macierzyństwie. Jakiś czas później powróciła do grywania w teatrze, a wraz z serialem "Przepis na życie" w pełni reaktywowała swoją karierę telewizyjną.

Magdalena KumorekMagdalena Kumorek KAPiF

Monika Krzywkowska

Odtwórczyni roli Teresy Jankowskiej tuż po zakończeniu serialu niespodziewanie zniknęła z mediów. Dopiero po jakimś czasie wyszło na jaw, że u aktorki zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Walka z chorobą okazała się trudna. Na szczęście dzięki szybkiemu wykryciu i profesjonalnej opiece lekarskiej czerniaka udało się pokonać. Obecnie Monika Krzywkowska wciąż pozostaje aktywna zawodowo, grywając w filmach, serialach i rolach dubbingowych. 

Monika KrzywkowskaMonika Krzywkowska KAPiF

Przemysław Sadowski

W serialu aktor wcielał się w rolę gangstera Kacpra Szpunara. Obecnie ze względu na aparycję, Przemysław Sadowski jest z reguły angażowany do odgrywania postaci nieco mrocznych i skomplikowanych. Na liście dokonań zawodowych ma występy teatralne, a także role filmowe i serialowe. Użyczał głosu, a także wziął udział w czwartej edycji programu "Taniec z gwiazdami". 

Przemysław SadowskiPrzemysław Sadowski KAPiF

Krzysztof Stelmaszyk 

W serialu występował jako Paweł Dunin, czyli redaktor naczelny "Samego życia", wielokrotny rozwodnik i łamacz niewieścich serc. To jeden z tych aktorów, którzy doskonale pogodzili występy w produkcjach telewizyjnych z grą w teatrze. Krzysztof Stelmaszyk jest również cenionym aktorem dubbingowym. 

Krzysztof StelmaszykKrzysztof Stelmaszyk KAPiF

Dariusz Wnuk

W serialu grał niepełnosprawnego dziennikarza, który z uwagi na wypadek musiał poruszać się na wózku inwalidzkim. Był jedną z najbardziej lubianych przez widzów postacią. Po zakończeniu serialu rozwinął zaś swoją karierę aktorską. Obecnie można go oglądać na małym ekranie w serialu "Na Wspólnej". Stale grywa również w teatrze. Niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Z kont w mediach społecznościowych wynika, że interesuje się kolarstwem i odnosi w tej dziedzinie sukcesy.

Dariusz WnukDariusz Wnuk KAPiF

Więcej o: