Brat księżnej Diany skierował kilka słów do Harry'ego. To wiele mówi o ich relacjach

Książę Harry niedawno złożył zeznania przeciwko wydawcy "Daily Mirror". Jego stanowisko poparł brat księżnej Diany, Charles Spencer.

Jakiś czas temu najmłodszy syn króla Karola III zdecydował się na poważny krok. Postanowił pozwać wydawcę Mirror Group Newspaper. Wydają oni takie pisma jak "Daily Mirror", "Sunday Mirror" czy "Sunday People". Książę Harry oskarżył ich o naruszenie prywatności, a także o włamanie do telefonu i zakładanie podsłuchu. 6 czerwca 2023 roku pojawił się w Sądzie Najwyższym, gdzie został przesłuchany.

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Brat księżnej Diany wspiera księcia Harry'ego. Opublikował wymowny post

Książę Harry niedawno musiał zmierzyć się z porażką w sądzie. Jakiś czas temu wytoczył sprawę brytyjskiemu Ministerstwu Spraw Wewnętrznych w sprawie ochrony nad nim podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Niestety, nie udało mu się wygrać. Będzie musiał zapłacić równowartość trzech milionów złotych. To jednak nie koniec. Kilka miesięcy temu rozpoczął się proces przeciwko Mirror Group Newspaper. Książę musiał udowodnić, że czuł się prześladowany przez przedstawicieli tego medium.

Niedawno w tej sprawie wypowiedział się polityk Alastair Campbell, który całkowicie poparł księcia Harry'ego. Przyznał, że członek brytyjskiej rodziny królewskiej słusznie wskazał na szkody, które wyrządziła grupa medialna. Dodał, że rozumie, dlaczego Harry poszedł z tym do sądu. "W kilku najgorszych przypadkach wiem teraz, że informacje nie pochodziły z wewnętrznych źródeł, ale z hackingu telefonicznego lub nielegalnego blagowania. Harry może nie być w stanie udowodnić, że wszystkie historie, o których mowa w sądzie, pochodzą z nielegalnej działalności. Ale ta nielegalna działalność była prowadzona" - napisał w poście na Twitterze. Wpis został udostępniony przez brata księżnej Diany, czyli mamy Harry'ego - Charlesa Spencera. Wygląda na to, że wujek wspiera działania księcia, a także, że się z nim zgadza. 

Charles Spencer ma bogate życie miłosne

Choć siostrą Charlesa Spencera była księżna Diana, o samym mężczyźnie niewiele wiadomo. Media jednak wielokrotnie rozpisywały się na temat jego życia miłosnego. Jego zachowanie wywołało kilka skandali. Wszystko zaczęło się od pierwszego małżeństwa. Spencer poślubił modelkę Catherine Lockwood w 1989 roku. Para doczekała się czwórki dzieci. Ich relacja okazała się jednak nie wypałem i zdecydowali się na rozwód. Według doniesień Charles miał problem z zachowaniem wierności. W 2001 roku brat księżnej Diany związał się z Caroline Freud. Tuż po narodzinach córki, Spencer postanowił odejść od drugiej żony. Wówczas zauroczył się prezenterką telewizyjną. W 2011 roku w końcu poślubił miłość swojego życia. Jego wybranką jest Karen Gordon, kanadyjska aktywistka. To właśnie z nią doczekał się siódmego potomka. ZOBACZ TEŻ: Książę Harry może zostać wyrzucony z USA. Rusza sprawa w sądzie. W tle narkotyki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.