Victoria Beckham zarzeka się, że nie miała operacji plastycznej nosa. Pokazała, co z nim robi

Fani Victorii Beckham od zawsze zastanawiali się, czy zoperowała sobie nos. Gwiazda zarzekała się, że jej twarzy nie dotykał skalpel chirurga. Ostatnio pokazała, jak wykonuje kontur twarzy.

Victoria Beckham jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała ponad 30 milionów obserwatorów. Gwiazda często dzieli się poradami związanymi z pielęgnacją i makijażem. Wypuściła nawet własną linię kosmetyków. Często publikuje różnego rodzaju tutoriale. Wiele osób kwestionuje jednak naturalność Victorii Beckham. Fani zarzucają jej operację nosa.

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Victoria Beckham pokazała, jak konturuje nos

Victoria Beckham postanowiła udowodnić, że kształt jej nosa jest naturalny. Opublikowała filmik w mediach społecznościowych, na którym wykonuje swoją rutynę makijażową. Celebrytka jasno zadeklarowała, że nie poprawiała urody. Zaprezentowała fanom, jak optycznie zmienia wygląd swojego nosa. Zaczyna od konturowania. Początkowo rysuje kształt, który chce uzyskać. Następnie wszystko blenduje. Po tym procesie przyciemnia nos bronzerem. Na koniec stosuje rozświetlacz, który odpowiednio uwypukla czubek nosa."Nigdy nie miałam operacji nosa. Zawsze taki miałam, to po prostu makijażowa sztuczka" - podkreśliła na filmiku.

Victoria Beckham o operacji plastycznej: Tyle lat zaprzeczałam

Victoria Beckham może pochwalić się smukłą sylwetką. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że smukłą figurę zawdzięcza treningom i odpowiedniej diecie. Jak się okazało, nie zawsze była zadowolona ze swojego wyglądu. Lata temu poddała się operacji powiększenia piersi. Z czasem zrozumiała, że zabieg był zbędny. Nie była zadowolona i zdecydowała się na usunięcie implantów. W wywiadzie z magazynem "Vogue" wyznała, dlaczego postąpiła w taki sposób. "Nie grzebcie przy swoich piersiach. Tyle lat zaprzeczałam - głupota. Oznaka braku pewności siebie. Cieszcie się z tego, co macie" - powiedziała.

Victoria Beckham dała się poznać szerszej publiczności w 1994 roku. To właśnie wtedy zaczęła się jej kariera w zespole Touch, który później zmienił nazwę na Spice Girls. Grupa osiągnęła światowy sukces, sprzedając miliony płyt. To pozwoliło Beckham na międzynarodową sławę. Zaledwie pięć lat później wyszła za jednego z najlepszych brytyjskich piłkarzy, Davida Beckhama. Doczekała się także czwórki dzieci. Obecnie celebrytka związała się między innymi z branżą beauty. ZOBACZ TEŻ: Grey w jedną noc straciła tożsamość, a Cox uważa, że jej twarz wygląda dziwnie. Nie tylko one żałują operacji plastycznych