David Beckham zdradził, że Victoria przez lata je dokładnie ten sam posiłek. Na czym polega sekret jej diety?

Trzeba przyznać, że Victoria Beckham zachwyca figurą od czasów występów Spice Girls. W jednej z rozmów David Beckham wyznał, w czym tkwi sekret sylwetki żony. Okazuje się, że codziennie jada ten sam posiłek od lat.

Victoria Beckham od lat nieustannie dba o utrzymanie szczupłej sylwetki. Jaki jest sekret jej diety? Jakiś czas temu David Beckham w podcaście "River Café Table" zdradził, że jego żona od 25 lat jada codzienne to samo danie. Jej posiłki składają się głównie z grillowanych ryb i warzyw na parze. Ponadto projektantka mody nie lubi eksperymentować z jedzeniem i degustować nowych potraw. 

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Marc Anthony poślubił Nadię FerreiręByły mąż Lopez poślubił młodszą o 31 lat ukochaną. Na weselu Victoria Beckham

David Beckham zdradził sekret diety Victorii. Jada to samo przez lata

David Beckham w podcaście "River Café Table" ubolewał nad tym, że nie może zaprosić żony normalnie do restauracji. Okazuje się, że Victoria Beckham nie lubi kuchennych eksperymentów. W związku z tym bardzo rzadko decyduje się na inne danie niż te, które ma zawarte w zdrowym ustalonym menu, z którego korzysta od lat. Z kolei David Beckham jako sportowiec uwielbia różnorodne potrawy. 

Jestem bardzo emocjonalny w stosunku do jedzenia i wina, kiedy jem coś wspaniałego, chcę, żeby wszyscy tego spróbowali. (...) Niestety ożeniłem się z kimś, kto je to samo przez ostatnie 25 lat. Odkąd ją poznałem, je tylko grillowaną rybę, warzywa gotowane na parze, bardzo rzadko od tego odstępuje - powiedział w  podcaście "River Café Table".

W trakcie rozmowy wyszło na jaw, że Victoria Beckham tylko raz odstąpiła od żelaznych dietetycznych zasad, gdy była w czwartej ciąży

Jedyny raz, kiedy spróbowała czegoś z mojego talerza, był wtedy, gdy była w ciąży z Harper i to była niesamowita rzecz. Jeden z moich ulubionych wieczorów. Nie pamiętam, co to było, ale wiem, że od tamtej pory już tego nie jadła - wyznał w w podcaście "River Café Table".
 

David BeckhamDavid Beckham uciekł przed fanami przez płot. Zdjęcia robią furorę w sieci

Victoria Beckham nieraz przyznawała, że jest fanką diety alkalicznej, która pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Dieta alkaliczna polega na równowadze kwasowo-zasadowej organizmu dzięki temu nie dochodzi do jego nadmiernego zakwaszenia. Skutkiem stosowania się do niej jest lepsza przemiana materii oraz spadek wagi. 

 

Victoria Beckham w jadłospisie unika wielu produktów m.in. mleka i przetworów mlecznych, jajek, płatków owsianych, makaronów i ryżu, mięsa, roślin strączkowych, alkoholu, kawy, herbaty i słodzonych napojów. Za to jest ogromną fanką zielonego smoothie z awokado.

 

Jak oceniacie jej preferencje żywieniowe? Bylibyście w stanie przez 25 lat jeść to samo?

Więcej o: