Grey w jedną noc straciła tożsamość, a Cox uważa, że jej twarz wygląda dziwnie. Nie tylko one żałują operacji plastycznych

Dawniej operacje plastyczne były tematem tabu. Dziś wiele osób ze świata show-biznesu otwarcie mówi o zabiegach, na jakie się zdecydowały. Nie wszyscy jednak są zadowoleni z efektów.

W pogoni za idealnym wyglądem gwiazdy są w stanie wiele zrobić. Nie tylko stosują coraz to nowsze diety i eksperymentują z fryzurami, ale chętnie poprawiają urodę przy pomocy medycyny estetycznej. Powiększenie biustu, korekta kształtu nosa czy ust to tylko niektóre z zabiegów, na jakie decydują się osoby ze świata show-biznesu. Niektórzy po jakimś czasie żałują, że zgodzili się na pójście pod nóż. 

Zobacz wideo Sylwia Peretti wylicza swoje operacje plastyczne, ale dostrzega w tym przesadę: Nie chcę być jak moje koleżanki

Victoria Beckham 

Nie jest tajemnica, że Victoria Beckham bardzo dba o swój wygląd. Była była członkini grupy Spice Girls, może pochwalić się smukłą sylwetką, którą zawdzięcza regularnym treningom i restrykcyjnej diecie. Pomimo tego że od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, to ona również poddała się operacji plastycznej. W młodości powiększyła biust. Po czasie zrozumiała, że nie jest z niego zadowolona i usunęła implanty. W rozmowie z magazynem "Vogue" zdradziła, dlaczego w ogóle chciała mieć większe piersi.

Nie grzebcie przy swoich piersiach. Tyle lat zaprzeczałam - głupota. Oznaka braku pewności siebie. Cieszcie się z tego, co macie.

Victoria BeckhamVictoria Beckham Instagram/ victoriabeckham

Tara Reid

Z operacji powiększenia piersi niezadowolona jest także Tara Reid. Aktorka zdecydowała się na zabieg, ponieważ po tym, jak przytyła, a następnie bardzo schudła jej biust zrobił się obwisły. Niestety operacja nie przyniosła spodziewanych efektów. W 2006 roku w sieci pojawiło się zdjęcie aktorki z urodzin Diddy'ego, na którym sukienka Tary zsunęła się na tyle niefortunnie, że było widać jej pierś.

Stałam się znana z tego, że mam najbrzydszą pierś na świecie. To było na milionach stron internetowych. Ostatnią rzeczą, jakiej chciałam, było to, aby cały świat to zobaczył. Środkowa część piersi zamiast być kołem okazała się dużym kwadratem. Było to nieregularne i wyglądało jak jajko. To było przerażające - tłumaczyła w wywiadzie dla "The Today Show".

Tara ReidTara Reid Instagram.com/ tarareid

Katie Price

Do grona osób niezadowolonych z operacji plastycznych zalicza się również Katie Price. Lista zabiegów, jakim się poddała, jest bardzo długa. Między innymi kilkukrotnie powiększała biust oraz majstrowała przy twarzy. Okazuje się, że zabiegi nie tylko kosztowały ją sporą sumę pieniędzy, to jeszcze ucierpiało na tym jej zdrowie. Modelka otwarcie przyznaje, że dziś nie zdecydowałaby się pójść pod nóż.

Katie PriceKatie Price Instagram/ katieprice

Courteney Cox 

Courteney Cox nie ukrywa, że proces dojrzewania nie jest dla niej łatwy, stąd też zdecydowała się skorzystać z medycyny estetycznej. Aktorka na własnej skórze przekonała się, że niektóre zabiegi mogą znacznie poprawić wygląd, a inne przynoszą efekt odwrotny. Po latach wyznała, że żałuje, iż zdecydowała się operacyjnie poprawić wygląd. 

Próbowałam nadążyć za tym, że robię się starsza i zatrzymać ten proces. Ale tego nie da się zatrzymać. Starałam się za bardzo, a potem spojrzałam na swoje zdjęcia i pomyślałam - o boże, wyglądam okropnie. Zrobiłam rzeczy, których teraz żałuję, ale na szczęście pewne rzeczy można odwrócić. To super sprawa, bo nie wpływały one dobrze na mój wygląd. Moje nowe motto brzmi: niech będzie, co ma być - stwierdziła w 2016 roku w programie "Running Wild With Bear Grylls".

Courteney CoxCourteney Cox Instagram/courteneycoxofficial

Jennifer Grey

Nieudaną operację plastyczną na swoim koncie ma także Jennifer Grey. Gdy wystąpiła w filmie "Dirty Dancing" cechą odróżniającą ją od na tle innych aktorek był wyrazisty nos. Na początku lat 90. Grey postanowiła jednak zmienić jego kształt. Zabieg doprowadził do ogromnej zmiany w twarzy. Była ona na tyle duża, że koledzy z branży przestali ją rozpoznawać. Koniec końców operacja nosa, zamiast pomóc, tylko zaszkodziła. Do dziś Grey nie może sobie darować, że się jej poddała: "W ciągu jednej nocy straciłam tożsamość i karierę" - wyznała w jednym z wywiadów. 

Jennifer GreyJennifer Grey instagram.com/@jennifer_grey

Więcej o: