Katarzyna Dowbor zwróciła się do Joanny Koroniewskiej. "Asiu, córeczko". Fani są poruszeni

Katarzyna Dowbor złożyła życzenia urodzinowe Joannie Koroniewskiej na Instagramie. Fani zauważyli, że relacja kobiet jest bardzo bliska.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanęli na ślubnym kobiercu w 2014 roku. Niedawno aktorka "M jak miłość" opublikowała post zadedykowany swojej teściowej, Katarzynie Dowbor. Z okazji Dnia Matki złożyła jej urocze życzenia. Wyznała, że początki ich relacji nie były najłatwiejsze. Po czasie kobiety jednak przekonały się do siebie i mają dziś świetny kontakt. Koroniewska w czułych słowach wypowiedziała się o Dowbor. Przyznała, że matkę swojego męża traktuje jak własną. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska wraz z córką tłumaczy, dlaczego nie pokazuje dzieci

Katarzyna Dowbor o Koroniewskiej. Traktuje ją jak córkę!

Dzień po Dniu Matki wypadają urodziny Joanny Koroniewskiej. Z tej okazji Katarzyna Dowbor udostępniła urocze zdjęcia z synową. Nie zabrakło także życzeń. Znana dziennikarka traktuje Koroniewską jak córkę. Życzyła jej, aby nigdy się nie zmieniała, bo kocha ją taką, jaką jest. "Asiu, córeczko! Z serca najlepsze życzenia urodzinowe! Nie zmieniaj się, bądź zawsze tak cudownie uśmiechnięta, pełna entuzjazmu i zawsze gotowa wszystkim pomagać. Bo to cała ty, prawdziwa, naturalna i życzliwa dla ludzi. Całuję, mama!" - czytamy w opisie. 

 

Na post Katarzyny Dowbor od razu zareagowali fani. Użytkownicy mediów społecznościowych byli zachwyceni relacją kobiet. Przyznali, że słowa dziennikarki bardzo ich poruszyły. Niektórzy byli nawet zazdrośni. Trudno było uwierzyć, że teściowa i synowa mogą być ze sobą tak zżyte. "Cudowna relacja. Życzę paniom dużo radości i cieszenia się sobą, bo takie relacje to ogromny skarb!", "Świetne jesteście obydwie", "Fajnie mieć taki kontakt z teściową" - pisali w komentarzach. 

Koroniewska stanęła murem za teściową

Jakiś czas temu Katarzyna Dowbor została zwolniona z programu "Nasz nowy dom". Dziennikarka nie kryła rozczarowania. Cała sytuacja wywołała burzę w sieci. Nie tylko fani wstawili się za ulubioną prowadzącą. Głos w sprawie zabrało wiele gwiazd. Wśród nich była synowa Dowbor, Joanna Koroniewska. Pokazała, że całym sercem ją wspiera. "Mamo! Pamiętam, jak zawsze mówiłaś: 'Psy szczekają, a karawana jedzie dalej'. Kochamy! Przytulamy! Działamy!" - napisała na swoim profilu. Mąż aktorki dodał, że mama na pewno jeszcze nie raz zaskoczy. "Mamo! Jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty. Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz!" - dodał Maciej Dowbor. ZOBACZ TEŻ: Dzieci braci Golec wybrały już przyszły zawód. Na koncie pierwsze sukcesy. "Syndrom naszego nazwiska" [PLOTEK EXCLUSIVE]