Katarzyna Dowbor przyleciała na święta do domu syna do Hiszpanii. Koroniewska żartuje z teściowej

Katarzyna Dowbor razem z córką, matką i bratem wybrała się na święta wielkanocne do syna Macieja Dowbora do Hiszpanii. Joanna Koroniewska i mąż zareagowali w typowy dla nich sposób.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niedawno wprowadzili się do wymarzonego apartamentu w Warszawie. Chętnie pokazywali na Instagramie etapy remontu, a teraz chwalą się efektem końcowym. To jednak niejedyna nieruchomość małżonków. Są właścicielami domu w Hiszpanii, który również niedawno wyremontowali. Święta wielkanocne postanowili spędzić właśnie w słonecznym kraju. Nie tylko oni. Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciem z lotniska. Razem z bratem, mamą i córką postanowili odwiedzić małżeństwo.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska wraz z córką tłumaczy, dlaczego nie pokazuje dzieci

Katarzyna Dowbor z najbliższymi spędza święta u syna w Hiszpanii

W Wielką Sobotę Katarzyna Dowbor pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z lotniska. Razem z bratem, mamą oraz córką lecieli do Hiszpanii, gdzie czekali na nich Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córkami. Rodzina miała spędzić święta wielkanocne wspólnie. Wszyscy byli bardzo podekscytowani. Czy to samo można powiedzieć o gospodarzach? Odpowiedzieli w typowy dla siebie sposób.

 

Koroniewska i Dowbor reagują na zlot rodziny. Aktorka żartuje z teściowej

Święta to czas, który powinno spędzać się z najbliższymi. Jednak czy tego samego zdania są Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor? Jak zareagowali na wiadomość, że rodzina przyjeżdża do nich na święta? Na Instagramie opublikowali nagranie, na którym "spokojnie chillują na słoneczku", pijąc z kieliszków, kiedy nagle dostają powiadomienie z Instagrama, że "zwala ci się pół rodziny na Wielkanoc". Koroniewska zaczęła sprzątać dom, a Dowbor wsiadł w auto i popędził na lotnisko. Jedna z obserwatorek zażartowała z Katarzyny Dowbor, że "przyleciała wam chatę wyremontować". Aktorka odpowiedziała śmiejącymi się emotkami. Oczywiście ten, kto zna poczucie humoru pary, wie, że są mistrzami sarkazmu i ten filmik z pewnością miał być tylko prześmiewczą rozrywką.

 

Komentarz pod postem Joanny KoroniewskiejKomentarz pod postem Joanny Koroniewskiej Fot. @joannakoroniewska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.