Małgorzata Socha wyprawiła córce komunię w ekskluzywnym miejscu. Cena "talerzyka" zwala z nóg. Drożej niż ślub?

Niedawno najstarsza córka Małgorzaty Sochy przyjęła pierwszą komunię. Z tej okazji aktorka wyprawiła jej nie lada przyjęcie. Kwota za imprezę robi wrażenie.

Małgorzata Socha doczekała się trójki dzieci. Najstarszą z nich jest Zosia, która ma za sobą wyjątkowy dzień. Dziewczynka właśnie przystąpiła do pierwszej komunii. Socha opublikowała urocze kadry, na których pozuje wraz z całą rodziną. Jak się okazało, tuż po ceremonii odbyło się specjalne przyjęcie. Aktorka wyprawiła córce elegancki bankiet.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o relacjach z "Przyjaciółkami" i niani swoich dzieci

Małgorzata Socha wyprawiła córce luksusowe przyjęcie

Przyjęcie komunijne Zosi odbywało się w Pałacu Rozalin. Posiadłość jest otoczona ogromnym parkiem. Znajduje się około 30 kilometrów od centrum Warszawy. Decydując się na imprezę w takim miejscu, trzeba liczyć się z wysokimi kosztami. Wesele w pałacyku wycenia się na nawet 700-800 złotych od osoby. Choć za "talerzyk" podczas organizacji komunii zwykle należy zapłacić mniej, wciąż jest to kwota kilkuset złotych. Małgorzata Socha podzieliła się zdjęciami z przyjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na ujęciach widać ekskluzywny wystrój i suto zastawione stoły.

Pierwsza komunia córki Małgorzaty SochyPierwsza komunia córki Małgorzaty Sochy fot. https://www.instagram.com/malgosia_socha/

W tym wyjątkowym dniu cała rodzina prezentowała się bardzo gustownie. Małgorzata Socha postawiła na kremową kreację z bufiastymi rękawami i wzorem kwiatowym. Po wyjściu z kościoła Zosia przebrała się w podobną sukienkę. Fani byli zachwyceni podobieństwem mamy i córki. "Wyglądacie jak siostry", "Najstarsza córka jest bardzo do pani podobna. Superrodzinka" - czytamy w sekcji komentarzy.

Ile kosztuje organizacja komunii w restauracjach znanych gwiazd?

Impreza komunijna nie należy do najtańszych. Opcję zorganizowania takiego przyjęcia mają między innymi restauracje znanych gwiazd. Fani Magdy Gessler mogą skorzystać z opcji dostępnych w jej dwóch restauracjach: w Polcę i u Fukiera. Ceny wahają się od 160 do 330 złotych za osobę. Mowa oczywiście o najtańszych wariantach. Z kolei Ewa Wachowicz w krakowskich Zalipiankach pobiera około 185 złotych za osobę. W Starym Domu, którego współwłaścicielem jest Piotr Adamczyk, kwota za "talerzyk" oscyluje w granicach 250 złotych. Opcję wyprawienia komunii oferuje także lokal Akademia Borysa Szyca. Ceny zaczynają się od 200 złotych za osobę. ZOBACZ TEŻ: Blanka wróciła do Polski. Nasza Bejba gorąco witana przez fanów na lotnisku. Pozowała w naturalnym wydaniu

Więcej o: