Tłum gwiazd z dziećmi na imprezie Disneya. Szostak w obszernej marynarce. Górniak i Steczkowska jak księżniczki [ZDJĘCIA]

28 marca w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się koncert z okazji 100-lecia Disneya. Na wydarzeniu pojawił się tłum celebrytów z dziećmi. Przyjrzeliśmy się wybranym stylizacjom. Nie zabrakło księżniczkowych kreacji.

Disney w 2023 roku świętuje okrągły jubileusz stulecia. Z tej okazji 28 marca 2023 roku w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się koncert "100 lat Disneya". Polskie gwiazdy wykonały utwory ze znanych filmów. Na scenie pojawili się m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Cleo, Igor Herbut, Kuba Badach, Bryska, Katarzyna Łaska, Igor Kwiatkowski i Maciej Musiałowski. Pojawiło się wiele gwiazd stacji Polsat, w tym Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Krzysztof Ibisz czy Karolina Szostak. Wiele gwiazd postanowiło na tę okazję zabrać ze sobą nie partnerów, a dzieci. Nie zabrakło też świetnych kreacji. Niektórzy postawili na luz, a inni wzięli sobie do serca, czyj jest to jubileusz. Na czerwonym dywanie nie zabrakło księżniczek.

Zobacz wideo Edyta Górniak w nowej fryzurze

Justyna Steczkowska

Artystka jak zwykle zachwyciła na ściance. Justyna Steczkowska wczuła się w tematykę wydarzenia. Na koncercie Disneya, na którym występowała, zaprezentowała się na scenie niczym prawdziwa księżniczka. Piosenkarka miała piękną, biało-szarą suknię balową bez ramiączek. Gorsetowa góra z dekoltem w serce była ozdobiona gwiazdami i świecącymi aplikacjami. Dół z trenem również zdobiły te same dekoracje. Steczkowska miała rozpuszczone, pofalowane włosy, a w uszach zdobne, długie kolczyki. Na kościach policzkowych miała widoczny brokat.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Karolina Szostak

Karolina Szostak pojawiła się w błękitno-czarnej stylizacji. Oversize'ową marynarkę w męskim stylu uzupełniły eleganckie spodnie. Ważne były też wieczorowe dodatki - sandałki na wysokim obcasie, połyskująca torebka i okazałe kolczyki. Całość świetnie współgrała z urodą prezenterki. Widać, że Karolina Szostak doskonale zna najnowsze trendy. 

Karolina SzostakKarolina Szostak KAPiF.pl / KAPIF.pl

Edyta Górniak na urodzinach Disneya także zaprezentowała się jak prawdziwa księżniczka. Piosenkarka postawiła na czerwoną suknię o klasycznym fasonie. Ozdobą stylizacji była biżuteryjna opaska. Trzeba przyznać, że całość wypadła bardzo bajkowo i dziewczęco. Więcej zdjęć z czerwonego dywanu koncertu "100-lecia Disneya" znajdziecie w galerii na górze strony. W tym Krzysztofa Ibisza z synem czy Małgorzatę Sochę w luźnej stylizacji.

Edyta GórniakEdyta Górniak Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.