Księżna Kate tuż przed koronacją zadała szyku. Skopiowała uwielbiany przez Meghan Markle dodatek

Księżna Kate wzięła udział w oficjalnym wydarzeniu dzień przed koronacją. Obiektem zainteresowania mediów stały się jej szpilki.

Już w sobotę 6 maja odbędzie się uroczysta koronacja króla Karola III. Dzień przed wydarzeniem monarcha oraz książę i księżna Walii wzięli udział w lunchu gubernatorów generalnych i premierów Królestwa w pałacu Buckingham, a później wyszli, aby przywitać tłum. Tym razem księżna Kate miała na sobie białą sukienkę, ale największą uwagę zwracały jej szpilki. Takie same nosiła Meghan Markle.

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej

Księżna Kate zadała szyku w "szpilkach Meghan Markle"

Książę Harry długo zwlekał z potwierdzeniem obecności na koronacji. W końcu 12 kwietnia oficjalnie poinformowano, że przybędzie do Wielkiej Brytanii sam, bez swojej żony Meghan Markle. Ponoć rodzina królewska miała odetchnąć z ulgą, a w szczególności księżna Kate. Tymczasem członkowie monarchii biorą udział w wydarzeniach poprzedzających koronację. Na uroczystym lunchu Kate zachwyciła w eleganckiej, chociaż prostej kreacji w białym kolorze z czarnymi elementami. Dobrała do niej szpilki, które nie raz widzieliśmy na nogach Meghan Markle. Zdjęcia z wydarzenia zobaczycie w galerii na górze strony.

Żona księcia Harry'ego uwielbia markę Aquazzura i wiele razy nosiła różne modele szpilek tej firmy. Wygląda na to, że Kate się nią zainspirowała. Na zdjęciach widzimy, że wybrała zamszowy model z kokardkami z tyłu warty 490 funtów. Czy to subtelny gest pojednania w stronę szwagierki?

 

Meghan Markle w dniu koronacji urządza przyjęcie syna

Syn Meghan Markle i Harry'ego w dniu koronacji króla Karola III świętuje czwarte urodziny i to jest właśnie oficjalny powód nieobecności żony księcia na wydarzeniu. Jak podaje Page Six, impreza Archiego ma być skromna, jednak pojawią się na niej prawdziwe gwiazdy. Wśród zaproszonych gości znajdują się Oprah Winfrey, Serena Williams czy Ellen DeGeneres. Brytyjskie media spekulowały jednak, że Meghan zrezygnowała z koronacji ze względu na brak honorowego miejsca. Ona i Harry nie mogliby pokazać się na balkonie pałacu razem z resztą rodziny. "Nawet mając cały zespół do pomocy, Meghan nadal używa czwartych urodzin Archiego jako wymówki, żeby uniknąć podróży przez ocean i wyśmiania przez rodzinę królewską oraz Brytyjczyków" - mówiła ekspertka w rozmowie z portalem mirror.co.uk.