Królowa Elżbieta II nie darzyła sympatią Meghan Markle? Te słowa mówią wszystko. "Określiła ją jako złą"

Kilka miesięcy przed śmiercią królowa Elżbieta II miała nie szczędzić gorzkich słów w kierunku Meghan Markle. Do nieprzyjemnego incydentu doszło w trakcie jednego z wieczorów w Balmoral. Zagraniczny portal zdradził szczegóły sytuacji.

Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie zostało zaplanowane na 6 maja i będzie trwało przez trzy kolejne dni. Nie da się ukryć, że od kilku tygodni w Wielkiej Brytanii przygotowania do uroczystości idą pełną parą. Wiadomo już, że na koronację przybędzie książę Harry. U jego boku zabraknie jednak małżonki. Meghan Markle ma zostać w Stanach Zjednoczonych i zajmować się dziećmi. Czy ma to jakiś związek z królową Elżbietą II? Być może. Według jednego z artykułów królowa wobec wybranki wnuka miała mieć negatywny stosunek. 

Zobacz wideo Pamiątki z Karolem, które można dostać na lotnisku w Luton

Królowa Elżbieta II nie lubiła Meghan Markle? Ten wpis nie pozostawia wątpliwości

Oficjalnie niewiele wiadomo na temat relacji, jakie łączyły zmarłą królową Elżbietę II z ukochaną księcia Harry'ego. Wydawać by się mogło, że ich więź była wyjątkowo mocna i pełna szacunku, w przeciwieństwie do relacji, jakie łączyły księżną Sussex z pozostałymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak jak podaje jeden z zagranicznych portali, królowa Elżbieta II miała nie lubić Meghan Markle. Zdarzyło jej się nawet wypowiedzieć kilka przykrych słów na temat wybranki wnuka. 

król Karol III, królowa Elżbieta II Król Karol III miał dostać szczodry prezent na koronację. Odmówił

Według informacji portalu Daily Star, królowa Elżbieta II ewidentnie nie przepadała za towarzystwem Meghan Markle. Portal twierdzi, że głowa państwa nie lubiła jej nawet w najmniejszym stopniu. Zdaniem jednego z informatorów królowa miała wyrazić swoją niechęć, krótko przed śmiercią, w trakcie wieczoru w zamku Balmoral w Szkocji. "Podczas drinków przed kolacją mała grupa osób rozmawiała z monarchą, a ona wyjaśniła, że spotkanie Harry'ego z Meghan stało się kompletną katastrofą i określiła ją jako złą" - czytamy na stronie dailystar.co.uk. 

Meghan Markle i królowa ElżbietaMeghan Markle i królowa Elżbieta AP

To jeszcze nie koniec rewelacji. Zdaniem informatora portalu, pod koniec życia królowa Elżbieta II miała żałować, że relacja z Meghan Markle potoczyła się w niezbyt przychylnym kierunku i stała się medialnym kąskiem. 

Księżna Kate i książę William William i Kate udostępnili niepublikowane zdjęcie Elżbiety II

Meghan Markle nie pojawi się na koronacji. Będzie szykować urodziny syna 

6 maja w dniu koronacji króla Karola III, syn księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie obchodził czwarte urodziny. Gdy w Londynie trwa przedkoronacyjne szaleństwo, księżna Sussex jest w wirze przygotowań do kinder party. Według najnowszych informacji impreza urodzinowa Archie'ego ma być kameralna i skromna. "To będzie kameralna impreza, nie będzie to jak 'My Super Sweet 16' lub 50. urodziny Portii de Rossi!" - donosi Page Six.

 

Przyjęcie odbędzie się rezydencji pary w Montecito. Na uroczystości pojawią się najbliżsi jubilata i kilka światowych gwiazd. Wśród nich będzie m.in. Oprah Winfrey, Serena Williams i Ellen DeGeneres. Zobacz też: Król Karol III miał zakazać księżnej Kate pożegnania z królową w Balmoral. Chodziło o Meghan.

Więcej o: