Fanka zwróciła się do Rihanny na Met Gali. Odpowiedział ASAP Rocky. Te słowa dowodzą, jak bardzo ją kocha

Emocje po tegorocznej Met Gali nadal nie opadły. Na wydarzeniu pojawiło się wiele sław. Nie mogło zabraknąć również fanów. Jedna osoba z tłumu zaczepiła Rihannę. Filmik pojawił się na TikToku.

Za nami kolejna odsłona kultowej Met Gali. Modowe wydarzenie ponownie odbyło się w Metropolitan Museum of Art. Tym razem było poświęcone zmarłemu w 2019 roku Karlowi Lagerfeldowi. W evencie wzięło udział wiele znanych gwiazd. Mnóstwo sław zachwyciło niebanalnymi kreacjami. Patrząc na ogromny dorobek projektanta mody, goście mieli duże pole do popisu w wyborze stroju. Przy okazji modowego wydarzenia błysnął również ASAP Rocky. Po tych słowach widać, jak bardzo jest zakochany w partnerce. 

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Rihanna i ASAP Rocky na Met Gali 2023

Niektóre gwiazdy zachwyciły nie tylko kreacjami, ale również wyjątkowymi gestami. Tak było w przypadku Rihanny i ASAP Rocky'ego. Podczas wydarzenia musieli liczyć się z obecnością fotoreporterów. Jak się okazało, jedna z paparazzi była fanką piosenkarki. Korzystając z okazji, postanowiła krzyknąć do swojej idolki, żeby zwrócić jej uwagę. Skierowała do niej miłe słowa. Za Rihannę odpowiedział jednak ASAP Rocky. Reakcja partnera gwiazdy rozczula. 

Rihanna, jesteś moją królową. Kocham cię - krzyknęła fotoreporterka.
Moją również - odpowiedział ASAP, wskazując z uśmiechem na partnerkę.

Rihanna oraz jej ukochany pojawili się w Metropolitan Museum of Art nieco spóźnieni. Warto przypomnieć o wyjątkowej kreacji piosenkarki. Artystka zaprezentowała się w białej sukni, która składała się z dwóch części. Bazą był prosty strój z dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem. Na ramionach piosenkarki pojawiło się okrycie z ogromnych, jedwabnych kwiatów. Rihanna wywołała ogromne poruszenie. Z kolei ASAP Rocky postawił na połączenie stylów. Strój rapera składał się z białej koszuli, czarnej marynarki, wyszywanych dżinsów i kiltu.

Rihanna zdradziła płeć dziecka?

Rihanna i ASAP Rocky wychowują razem syna. Obecnie spodziewają się kolejnej pociechy. Póki co, nie ogłosili, jakiej będzie płci. Niedawno piosenkarka wybrała się na zakupy, aby skompletować wyprawkę dla dziecka. Fotoreporterzy zauważyli, że wokalistka przyglądała się jednej z różowych sukienek w centrum handlowym. Być może to znak, że gwiazdorska para spodziewa się dziewczynki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.