Wystawne urodziny Marcina Kulczyka. "Lewa" w efektownym zestawie w asyście ochrony. Była też Kubicka i Krupińska (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd pojawił się w piątkowy wieczór w jednym z klubów w Browarach Warszawskich. Na urodzinach Marcina "Szyny" Kulczyka wypatrzyliśmy m.in. Annę Lewandowską, Sandrę Kubicką, Agnieszkę Hyży, Paulinę Krupińską i braci Collins.

W Warszawie hucznie swoje 35-te urodziny świętował Marcin Kulczyk. To ochroniarz, a także właściciel dwóch agencji, których zadaniem jest opiekowanie się VIP-ami. Mężczyzna od dawna przyjaźni się z Robertem i Anną Lewandowskimi. Trenerka, która na co dzień mieszka w Hiszpanii, pojawiła się w Baila Show & Dining w Browarach Warszawskich. Tego wieczoru zaroiło się tam od gwiazd.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Lewandowska na urodzinach Marcina Kulczyka w efektownej stylizacji

Anna Lewandowska stawiła się na urodzinach przyjaciela w przykuwającej oko stylizacji. Postawiła na błyszczącą srebrną bluzkę z długim rękawem, a także efektowne mini z elementami, które dosięgały ziemi. Do całości dobrała czarne kozaki. Żona Roberta Lewandowskiego zabrała głos podczas imprezy. Stwierdziła, że Marcin "Szyna" Kulczyk to osoba o wielkim sercu, która każdemu pomoże. Dodała też, że solenizant jest drugą osobą, po Robercie Lewandowskim, obecną przy narodzinach jej córek, a także najlepszym wujkiem dla Laury i Klary.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Plotek Exclusive

Na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się jej zdjęcie z Marcinem "Szyną" Kulczykiem. "Nasz najlepszy przyjaciel. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" - napisała celebrytka. Lewandowska z klubu wyszła tuż przed północą. Towarzyszył jej ochroniarz, który nie odstępował jej na krok. 

Anna Lewandowska, Marcin 'Szyna' KulczykAnna Lewandowska, Marcin 'Szyna' Kulczyk Fot. Instagram.com/annalewandowska

Tłumg gwiazd na urodzinach Marcina "Szyny" Kulczyka

Na urodzinach Marcina Kulczyka pojawiło się wielu celebrytów. Na zdjęciach możemy wypatrzyć m.in. braci Collins, Tomasza Barańskiego, Paulinę Krupińską, czy Tomasza Iwana. Imprezowy nastrój udzielił się zwłaszcza autorce "Pokusy" Edycie Folwarskiej, która szalała na parkiecie. Na Instagramie relacje z imprezy udostępnili Sandra Kubicka, Małgorzata Tomaszewska i Agnieszka Hyży. Podczas wystawnych urodzin nie zabrakło toastów, tancerek, a także kasyna, w którym można było znaleźć także banknoty z podobizną solenizanta. Zdjęcia z imprezy znajdziecie w galerii na górze strony. 

Edyta FolwarskaEdyta Folwarska Fot. Plotek Exclusive

Więcej o: