U "Lewych" Wielkanoc na bogato, ale uwagę kradną Klara i Laura. Rodzice wyraźnie pokazali twarze córek

Anna i Robert Lewandowscy pokazali fanom, jak świętują Wielkanoc. Na stole nie zabrakło pisanek, baranka i babki. Trenerka i piłkarz podzielili się rodzinnymi zdjęciami za pomocą mediów społecznościowych. Nie ukrywają już twarzy córek.

Anna i Robert Lewandowscy spędzili Wielkanoc w rodzinnym gronie. Pochwalili się wspólnie spędzonym czasem na Instagramie. Znany piłkarz opublikował zdjęcia ze świątecznego stołu. Widać na nich jego żonę, mamę Iwonę, teściową Marię oraz córki. Wszyscy wyglądają na zadowolonych. Dziewczynki bawią się ze sobą. Wszystko wskazuje na to, że rodzice nie będą już ukrywać twarzy Klary i Laury.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Wielkanoc u Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowski są bardzo aktywni na profilach w mediach społecznościowych. Znany sportowiec zdobył ponad 33 miliony obserwatorów. Z kolei jego żonę śledzi ponad pięć milionów użytkowników Instagrama. Para często dodaje posty z życia prywatnego. Tym razem postanowili pokazać rodzinne chwile. Z okazji świąt wielkanocnych zasiedli razem przy wspólnym stole. To ich pierwsza Wielkanoc od czasu wyprowadzki do Barcelony.

Wielkanoc u LewandowskichWielkanoc u Lewandowskich fot. https://www.instagram.com/_rl9/

Rodzina Lewandowskich złożyła fanom świąteczne życzenia. Obserwatorzy zostawili im miłe komentarze pod postem - życzyli przede wszystkim dużo odpoczynku. Warto jednak przypomnieć, że Robert Lewandowski nie spędzi dużo czasu z rodziną w tegoroczną Wielkanoc. W lany poniedziałek zagra w meczu FC Barcelony z Gironą FC. Spotkanie rozpocznie się o 21.

Robert i Anna Lewandowscy pokazali twarze córek

Anna i Robert Lewandowscy pochwalili się świątecznym wystrojem. Na stole nie mogło zabraknąć tradycyjnych potraw. Były pisanki, baranek, babka, a także liczne ozdoby. Uwagę przykuwa jednak coś innego. Rodzice pokazali roześmiane twarze swoich córek, Klary i Laury. Lewandowscy od zawsze chronili prywatność swoich pociech. Zaczynają jednak rezygnować z tego nawyku. Na najnowszych fotografiach widać, że obydwie dziewczynki są łudząco podobne do słynnego taty.

Wielkanoc u LewandowskichWielkanoc u Lewandowskich fot. https://www.instagram.com/_rl9/

Anna i Robert Lewandowscy często chwalili się córkami na swoich profilach na Instagramie. Zwracali uwagę na to, aby nie pokazywać ich twarzy. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo i ochronę ich prywatności. Niedawno wyszedł film biograficzny o piłkarzu, "Lewandowski Nieznany". W produkcji widać dokładnie twarz jednej z córek celebrytów, Klary. Od tego czasu rodzice nie wahają się pokazywać wspólnych zdjęć z pociechami.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pojawiła się w dokumencie o Georginie Rodriguez: Nie odbyło się to za naszą aprobatą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.