Anna Lewandowska przed opuszczeniem Polski z Robertem była przerażona. "Obawiałam się, co będzie, gdy z nim wyjadę"

Anna Lewandowska bardzo otworzyła się w dokumencie "Lewandowski - Nieznany". Opowiedziała o strachu, jaki towarzyszył jej przed wyjazdem do Dortmundu. Nie było wcale kolorowo.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Od lat się wspierają i udało im się założyć wspaniałą rodzinę, której częścią są dwie córki: Klara i Laura. W ich życiu nie zawsze było kolorowo, ponieważ wielokrotnie sportowcy wspominali o swoim trudnym dzieciństwie. Szczególnie niełatwym momentem dla Lewandowskich był także wyjazd do Dortmundu, gdzie piłkarz grał w niemieckiej drużynie. "Lewa" miała wtedy wiele obaw.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska bała się wyjazdu do Dortmundu. Myślała długo o karate

Lewandowscy zaczęli dzielić się inspirującymi historiami ze swojego życia w dokumencie o piłkarzu "Lewandowski - Nieznany", który jest dostępny na Amazon Prime. To tam Anna Lewandowska opowiedziała, jak wspominała zaręczyny z Robertem Lewandowskim. Podzieliła się też historią związaną z najtrudniejszą rozmową, którą musiała odbyć ze sportowcem. W materiale dostępnym na platformie, trenerka bez ogródek mówi, czego się bała w związku z wyjazdem do Niemiec. 

Dortmund to był taki przełomowy moment. Łapaliśmy pewien balans bycia razem, czyli staraliśmy się to tak zorganizować, że ja jednak jestem z nim, ale też nie rezygnuję ze swoich aktywności. Obawiałam się, co będzie, gdy z nim wyjadę. Przeniosę się na studia eksternistyczne. Zrezygnuję z jakiejś części mnie, czyli karate. Miałam prowadzić klub sportowy. Co będzie, jeśli sobie nie poradzimy razem... - powiedziała w dokumencie Lewandowska.

Joanna Opozda, Antek Królikowski, Angelina Jolie, Brad Pitt Nie tylko Opozda i Królikowski. Te gwiazdy zerwały w atmosferze skandalu

Robert Lewandowski nie najlepiej wspomina początki w Borussi Dortmund

Robert Lewandowski opowiedział w dokumencie o wyjeździe do Niemiec, który był dla ich relacji przełomowym momentem. Początkowo nie wszystko układało się wspaniale, ale musieli zagryźć zęby i dzielnie dać radę. Piłkarz podzielił się także swoimi refleksjami w dokumencie "Lewandowski - Nieznany".

Wyjazd zagranicę dla mnie i dla Ani to był ciężki moment. W Niemczech często się wynajmuje domy bez mebli. Nawet bez kuchni, więc musiałem kolejne dwa miesiące czekać na kuchnię. A gdzieś jednak ten komfort rodziny, domu, był dla mnie na tyle ważny, że miał wpływ później w tych pierwszych miesiącach na moją grę - podkreślił Lewy.

Warto także dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy małżeństwo tak otwarcie opowiada o sobie. Już wcześniej w filmie piłkarz poruszył wątek trudnego dzieciństwa i śmierci ojca, która była dla niego ciosem. Oprócz tego Lewandowska mówiła także o historii ich zaręczyn i ostrej kłótni. Więcej intymnych momentów można obejrzeć w dokumencie "Lewandowski - Nieznany".

Więcej o: