Nie tylko Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Te gwiazdy zerwały w atmosferze skandalu

Gwiazdy rozstają się w różnej atmosferze. Jedni robią to z klasą, drudzy z hukiem. Które pary zerwały ze sobą w atmosferze skandalu? Poznajcie kilka z nich.

Małżeństwo niektórych gwiazd nie przetrwało próby czasu. Mimo początkowej fascynacji sobą nawzajem, finalnie nie udało się dojść do porozumienia wielu parom znanym z show-biznesu. Doszło nie tylko do płaczu, ale i publicznego prania brudów. Część par rozstała się na oczach całej Polski. Mówiono głośno o niewierności, długach i niepłaconych alimentach. Które pary z Polski i z zagranicy rozeszły się w ten sposób?

Zobacz wideo Pierwsze małżeństwa gwiazd. Z kim byli związani ulubieńcy widzów?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Rozstanie, o którym głośno w każdym miesiącu

Tej relacji nie był pisany happy end. Niedługo po ślubie pary, który miał miejsce w 2021 roku, do mediów trafiła informacja o tym, że Opozda jest w ciąży. Wielu myślało, że para bardzo się kocha i część fanów pary nie mogła uwierzyć w to, co przyniosły kolejne miesiące. Zgodnie z medialnymi doniesieniami Królikowski miał zostawić ciężarną żonę dla innej kobiety. Po narodzinach małego Vincenta była para zaczęła publicznie się kłócić. Opozda wielokrotnie wskazywała na trudności samodzielnego macierzyństwa, oczerniając przy tym byłego partnera. Aktor miał nie uiszczać alimentów i zaniedbywać syna. Królikowski jednak temu zaprzeczył. O byłej parze wciąż jest głośno w mediach ze względu na wyciek nowych informacji odnośnie ich związku. Na Instagramie Królikowskiego pojawiły się ostatnio niepokojące i prywatne nagrania byłej partnerki. Aktor wyznał, że upublicznił je haker. Nie każdy jednak jest skłonny w to uwierzyć.

premiera filmu Banksterzypremiera filmu Banksterzy dzak KAPiF

Justyna Żyła i Piotr Żyła - szpileczkom nie było końca

Małżeństwo skoczka narciarskiego z cioteczną siostrą Adama Małysza było wybuchowe. Niejednokrotnie Justyna Żyła ujawniała kulisy rozpadu tego związku. Pokazała nawet w mediach wyprowadzkę partnera. Wspominała o jego rzekomej niewierności i wbijała szpile intymnymi wpisami, które zamieszczała na Instagramie. Para doczekała się dwójki pociech - Jakuba i Karoliny. Dziś układają sobie życie u boku nowych sympatii.

Piotr Żyła i Justyna ŻyłaPiotr Żyła i Justyna Żyła KAPiF

Johnny Depp i Amber Heard - procesem żył cały świat 

Małżeństwo aktorów trwało tylko 15 miesięcy. Niektórzy mówili, że sądowa batalia pary trwała dłużej niż miłość. Gwiazda "Aquamana" oskarżyła Deppa o znęcanie się psychiczne i fizyczne. W ramach odszkodowania aktorka zażądała kilka dóbr materialnych ze strony byłego partnera. Interesował ją Range Rover, a także apartament w Los Angeles. Większość kulis małżeństwa mogliśmy oglądać w internecie. Proces był nagrywany. Po głośnych kłótniach finalnie udało się dojść parze do porozumienia. Depp miał zapłacić Heard siedem milionów dolarów w związku z rozstaniem oraz dodatkowy milion, aby pokryć koszty związane z rozwodem. Aktorka miała część pieniędzy przeznaczyć na cele charytatywne.

Amber Heard i Johnny DeppAmber Heard i Johnny Depp Fot. Joel Ryan / AP Photo

Doda i Emil Stępień 

Dorota Rabczewska początkowo nie chciała ujawniać kulis rozstania z Emilem Stępniem, jednak z czasem zdobyła się na szczere wyznania. Artystka mówiła, że związek z reżyserem wykończył ją psychicznie do tego stopnia, że nabawiła się depresji. Oliwy do ognia dolewał fakt, że tuż przed rozwodem para pracowała nad produkcją "Dziewczyny z Dubaju". Mężczyzna miał utrudniać Dodzie i Marii Sadowskiej dostanie się do montażowni w celu naniesienia poprawek. Na chwilę przed premierą Doda wycofała się ze współpracy. Ówczesny mąż diwy nie stawił się na pierwszej rozprawie. Kolejne przebiegły jednak po jej myśli.

Telekamery 2019Telekamery 2019 dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Angelina Jolie i Brad Pitt

Małżeństwo Brada Pitta i Angeliny Jolie od początku wydawało się usłane różami. Zakochani poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith" i od razu między nimi zaiskrzyło. W 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a potem wszystko powoli zaczęło się sypać. Zaczęli się od siebie oddalać, a według doniesień mediów przestali sypiać w jednym łóżku. Ponadto aktor miał nadużywać alkoholu i marihuany, co nie podobało się jego ukochanej. Miał również być agresywny. Z kolei Pitt twierdzi, że ich związek był piekłem. Oficjalnym powodem rozwodu były "różnice nie do pogodzenia". 

Brad Pitt i Angelina JolieBrad Pitt i Angelina Jolie Matt Sayles / AP / AP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.