Anna Lewandowska już nie ukrywa twarzy Klary. Do kogo jest podobna?

Anna Lewandowska pochwaliła się fanom, jak spędziła wolny czas na plaży z córką. Po zdjęciach widać, że Klara ma niezłą formę sportową. Kto wie, może w przyszłości zostanie gimnastyczką?

Anna Lewandowska zdążyła już na dobre zaszyć się w słonecznej Barcelonie. To tam z całą rodziną odnalazła szczęście. Trenerka często wrzuca do mediów społecznościowych kadry z mężem i córkami. Tym razem pokazała Klarę Lewandowską, jak popisuje się na plaży. Później dodała także zdjęcie z sypialni dziewczynek. Widać, że córki Lewandowskich mają ze sobą prawdziwą, siostrzaną więź.

Polecamy: Lewandowska na intymnych, niepublikowanych wcześniej kadrach. Takimi ujęciami z córkami się jeszcze nie dzieliła

Zobacz wideo Anna Lewandowska we wzruszającym filmiku podziękowała obserwatorom

Robert LewandowskiCórka Lewandowskiego nie mogła się od niego oderwać. Anna uchwyciła moment

Klara Lewandowska szaleje na plaży. Pokazała, jak wygląda prawdziwa radość z życia

Anna Lewandowska każdą wolną chwilę stara się spędzić z rodziną. Oczywiście przede wszystkim stawia na aktywny wypoczynek, do którego z pewnością można zaliczyć spacer na plaży. Jej sześcioletnia córka Klara uwielbia szaleństwa nad morzem i w pewnym momencie zaczęła chwalić się umiejętnościami akrobatycznymi. Lewa nie kryła zadowolenia z takiego obrotu sprawy i wszystko uwieczniła na telefonie. Widać było, że Klara Lewandowska jest zadowolona z czasu spędzonego z mamą.

Klara LewandowskaKlara Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Po intensywnej zabawie na plaży przyszedł czas na odpoczynek. Gdy córka Lewandowskich wskoczyła do łóżka, nie szczędziła czułości młodszej siostrze - trzyletniej Laurze Lewandowskiej. Dumna mama udostępniła kadr, który jest dowodem na to, że córki uwielbiają ze sobą spędzać czas. Całość opatrzyła podpisem:

Sisters.

Klara Lewandowska, Laura LewandowskaKlara Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Więcej uroczych kadrów Klary i Lury Lewandowskich znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: