Lewandowska na intymnych, niepublikowanych wcześniej kadrach. Takimi ujęciami z córkami się jeszcze nie dzieliła

Anna Lewandowska ma niemały powód do świętowania. Na jej instagramowym koncie wybiło pięć milionów obserwatorów. Z tej okazji trenerka postanowiła udostępnić na profilu osobiste nagranie.

Żona Roberta Lewandowskiego jest nie tylko trenerką fitness, przedsiębiorczynią i matką dwójki córek, ale też prężnie działającą influencerką. Pod koniec lutego Anna Lewandowska świętowała przypływ aż pięciu milionów obserwujących na instagramowym koncie. Co przygotowała z okazji tak ogromnej liczby?

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego

Ślub Joanny Krupy i Douglasa NunesaJoanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub w Krakowie. Modelka miała piękną suknię

Anna Lewandowska ma powód do świętowania. Opublikowała intymne nagranie

Trenerka nie ukrywa, że jej charakter ukształtował sport. Zachęca do aktywności fizycznej każdego dnia. Organizuje obozy, warsztaty i publikuje pomysłowe treningi w sieci. W krótkim InstaStories Lewandowska pokazała swoją drogę na szczyt.

Kiedy miałam 11 lat, zaczęłam trenować karate, które nauczyło mnie, że w życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Sport pokazał mi, że warto marzyć i wyznaczać sobie nowe cele. W życiu nie można jednak czekać, aż wszystko wydarzy się samo. Trzeba o to zawalczyć. Zawsze chciałam pomagać ludziom, bo sama doświadczyłam wielkiej pomocy. Powtarzam sobie, trzeba być przygotowanym na wszystko.
 

Zapytała fanów wprost:

Czy można się przygotować na to, że pięć milionów osób będzie cię obserwować, a ty będziesz się z nimi dzielić swoim życiem i pasją?

Obserwatorzy odpowiedzieli jej na to falą gratulacji.

A to wcale nie koniec! Gratulacje, kawał dobrej roboty!
Wow, podziwiam! Myślę, że ciężko się przygotować na bycie obserwowanym przez pięć milionów. Z drugiej strony to niesamowite mieć taką grupę ludzi i inspirować do lepszego, zdrowszego i jakościowego życia.

Warto podkreślić, że profil Lewandowskiej na Instagramie należy do najbardziej popularnych w Polsce.

Anna i Robert LewandowscyLewandowscy wyruszyli z dziećmi do Disneylandu. Pokazali twarz Laury

Zobacz też: Niesamowita reakcja Anny Lewandowskiej po golu Roberta. Partnerka innego piłkarza wszystko pokazała

Więcej o: