Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi kilka miesięcy temu przeprowadzili się do słonecznej Barcelony. Piłkarz jest zapracowany, a jego żona prowadzi własne biznesy i spełnia się jako trenerka fitness. W tym wszystkim znajdują jednak czas na rodzinne chwile. W mediach społecznościowych ukazał uroczy kadr.
Klara i Laura to córki Lewandowskich. Dokładają wszelkich starań, żeby wychować je jak najlepiej i obdarzyć ogromną miłością. Anna Lewandowska ostatnio uchwyciła córkę i męża w uroczym momencie, czym pochwaliła się na Instagramie. Robert Lewandowski czule przytulał dziewczynkę, a ta śmiała się i żartowała, że próbuje mu uciec. On jej jednak za nic nie puszczał. Widać, że cieszy się z rodzicielstwa.
Weekend - pisała Anna Lewandowska na Instagramie.
Kilka godzin później na Instagramie Lewej ukazał się podobny kadr. Tym razem to ona zapozowała z dziewczynkami.
To nie pierwszy raz, kiedy Anna Lewandowska pokazała, jak spędza czas z rodziną w weekend. W ubiegłą niedzielę poszli pobiegać. Przez przypadek uchwyciła nawet twarz Klary. Kilka tygodni wcześniej dziewczynki chwyciły za kosmetyki i pomalowały mamę. Pochwaliła się efektem.
Anna Lewandowska od czasu do czasu daje fanom możliwość zadawania pytań na Instagramie. Podczas jednego z nich została zapytana, czy jej córki się kłócą. Przyznała, że zdarza im się, jak w każdym rodzeństwie, jednak potrafią być też dla siebie ciepłe. Wtedy pokazała, że podczas spacerów chętnie trzymają się za ręce. Zdecydowanie woli je w tej drugiej wersji.
Joanna Brodzik rozprawiała o życiowych zmianach. Nagle wypaliła. "Jestem wolna i..."
To oni będą w finale "The Voice Senior". Decyzje nie były łatwe
Kożuchowska opublikowała zdjęcie, a internauci jej nie poznają. "Kto to jest?"
Zwrot w aferze Wyszkoni kontra Konkol. Sąd podjął ważną decyzję
Narciarka biegowa obnażyła prawdę o wiosce olimpijskiej. Wyjawiła, na czym śpią sportowcy. "Jest bardzo źle"
Już wiosną Aleksandra Uznańska-Wiśniewska zostanie mamą. Posłanka nie zwalnia tempa
Piotr Stramowski i Natalia Krakowska zaręczyli się! Narzeczona już wcześniej podsycała domysły
W mieszkaniu Roksany Węgiel nie ma miejsca na klasykę. Luksus w każdym kącie
Agata Młynarska wzywa Donalda Tuska do działania. Do apelu dołączyła Grażyna Szapołowska