Córka Roberta Lewandowskiego nie mogła się od niego oderwać. Anna uchwyciła moment

Anna Lewandowska uchwyciła Roberta i córkę w uroczym momencie. Dziewczynka nie mogła się oderwać od taty.

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi kilka miesięcy temu przeprowadzili się do słonecznej Barcelony. Piłkarz jest zapracowany, a jego żona prowadzi własne biznesy i spełnia się jako trenerka fitness. W tym wszystkim znajdują jednak czas na rodzinne chwile. W mediach społecznościowych ukazał uroczy kadr.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała wnętrze "rezydencji" jej córek

Katarzyna Skrzynecka, Alikia Ilia Łopucka, Michał Wiśniewski, Etiennette WiśniewskaProblematyczne imiona dzieci gwiazd. Etiennette i Alikia to dopiero początek

Robert Lewandowski czule obejmuje córkę

Klara i Laura to córki Lewandowskich. Dokładają wszelkich starań, żeby wychować je jak najlepiej i obdarzyć  ogromną miłością. Anna Lewandowska ostatnio uchwyciła córkę i męża w uroczym momencie, czym pochwaliła się na Instagramie. Robert Lewandowski czule przytulał dziewczynkę, a ta śmiała się i żartowała, że próbuje mu uciec. On jej jednak za nic nie puszczał. Widać, że cieszy się z rodzicielstwa.

Weekend - pisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Robert Lewandowski z córkąRobert Lewandowski z córką Instagram @annalewandowska

Kilka godzin później na Instagramie Lewej ukazał się podobny kadr. Tym razem to ona zapozowała z dziewczynkami.

Anna Lewandowska z córkamiAnna Lewandowska z córkami Instagram @annalewandowska

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Lewandowska pokazała, jak spędza czas z rodziną w weekend. W ubiegłą niedzielę poszli pobiegać. Przez przypadek uchwyciła nawet twarz Klary. Kilka tygodni wcześniej dziewczynki chwyciły za kosmetyki i pomalowały mamę. Pochwaliła się efektem.

Anna Lewandowska zdradza, czy jej córki się kłócą 

Anna Lewandowska od czasu do czasu daje fanom możliwość zadawania pytań na Instagramie. Podczas jednego z nich została zapytana, czy jej córki się kłócą. Przyznała, że zdarza im się, jak w każdym rodzeństwie, jednak potrafią być też dla siebie ciepłe. Wtedy pokazała, że podczas spacerów chętnie trzymają się za ręce. Zdecydowanie woli je w tej drugiej wersji.

walentynki Anny i Roberta LewandowskichRobert Lewandowski zaszalał w walentynki. Co za wyznanie! Zasypał żonę toną róż

Więcej o: