Robert Lewandowski zaszalał w walentynki. Co za wyznanie! Zasypał żonę toną róż

Mimo napiętych grafików Anna i Robert Lewandowscy znaleźli czas, aby wspólnie spędzić walentynki. Zakochani podzielili się na Instagramie uroczymi zdjęciami.

Nie ma wątpliwości, że Anna i Robert Lewandowscy są niezwykle zajętymi ludźmi. "Lewa" rozwija swoją firmę i ciężko pracuje na miano jednej z najpopularniejszych polskich trenerek, a jej mąż daje z siebie wszystko na treningach i meczach w barwach FC Barcelony. Małżonkowie starają się jednak spędzać razem każdą wolną chwilę i od lat uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. W tegoroczne walentynki także mieli okazję osobiście wyznać sobie miłość.

Zobacz wideo Rozenek zachwyca się obozem Lewandowskiej

Julia WieniawaMieszkanie Wieniawy ocieka luksusem. W łazience złoto, na tarasie egzotyka

Tak Lewandowscy spędzają walentynki. Były wyznania i wspólna kolacja

Anna Lewandowska obchody święta zakochanych rozpoczęła od wybrania dopasowanego do okazji stroju. Trenerka wrzuciła na InstaStories zdjęcie klapek na obcasie ozdobionych czerwonymi serduszkami.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/@annalewandowska

Walentynkowy nastrój niewątpliwie towarzyszył "Lewej" przez cały dzień. Zadbał o to jej mąż, obdarowując ukochaną pięcioma gigantycznymi bukietami czerwonych róż, które ozdobiły posiadłość pary. Trenerka i piłkarz wybrali się też na romantyczną kolację w restauracji nad brzegiem morza. Stół ozdobiono nie tylko kolejnym bukietem tych samych kwiatów, ale na obrusie rozsypano także płatki. Atmosfera święta zakochanych zdecydowanie sprzyjała czułym wyznaniom, które obydwoje opublikowali w instagramowych postach.

Jesteś miłością mojego życia. Jestem szczęśliwa, że mam cię przy sobie. Codziennie sprawiasz, że się uśmiecham - napisała trenerka.
 

Robert Lewandowski był nieco bardziej wylewny, opisując uczucie do swojej żony.

Jesteś moim życiem i motywacją, jesteś inspiracją i powodem dla wszystkiego, co robię. Jesteś moim wsparciem i siłą. Jesteś najbardziej opiekuńczą, kochającą osobą i wspaniałą matką dla naszych córek. Uwielbiam patrzeć, jak jesteś oddana swojej pracy i pasjom - wyznał piłkarz.
 

Anna Dereszowska na Mazurach uwiła oazę spokoju. Dominuje drewno i stonowane barwyAnna Dereszowska na Mazurach uwiła oazę spokoju. Dominuje drewno i stonowane barwy

Nie ma chyba wątpliwości, że niesamowicie się kochają.

Więcej o: