Mieszkanie Julii Wieniawy ocieka luksusem. W łazience złoto, a na tarasie egzotyczne rośliny

Julia Wieniawa uwiła sobie stylowe gniazdko. Zobaczcie, jak prezentuje się jej mieszkanie. Niektóre pomieszczenia są naprawdę godne podziwu.

W 2021 roku Julia Wieniawa przeprowadziła się na warszawski Żoliborz. Aktorka chętnie chwali się na Instagramie wnętrzami urokliwego gniazdka. Na zdjęciach, które publikuje w sieci, możemy zobaczyć, że w pomieszczeniach nie brakuje stylowych mebli i drogich dodatków. Zobaczcie, jak mieszka jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Kuchnia 

Kuchnia Julii Wieniawy wygląda naprawdę luksusowo. Pomieszczenie jest jasne i przestronne. Celebrytka postawiła na beżowe i drewniane szafki. Nie brakuje także dużej białej wyspy, która równocześnie stanowi przestrzeń do gotowania. We wnętrzu dominują złote dodatki, na które Wieniawa postawiła w całym mieszkaniu.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/@juliawieniawa

Salon 

Z kuchnią połączony jest salon. Na środku pomieszczenia znajdują się dwie brązowe kanapy, stolik kawowy i drewniany fotel. Oprócz stylowych mebli Wieniawa wybrała również ciekawe oświetlenie. Z wysokiego sufitu zwisają rattanowe lampy. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/@juliawieniawa

Łazienka 

Równie ciekawie prezentuje się łazienka. Na ścianach możemy zobaczyć podłużne, różowe płytki oraz okrągłe, podświetlane lustro. Tuż pod nim stoi drewniana szafka z kamienną umywalką. Uwagę zwracają złote elementy pojawiające się np. przy kabinie. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/@juliawieniawa

Taras 

Julia Wieniawa słynie z miłości do roślin. Nie powinno być zatem żadnym zaskoczeniem, że odgrywają one pierwszoplanową rolę na tarasie aktorki. 

Nie mogę być Tulumiarą, więc robię sobie własne tropiki na chacie - napisała Wieniawa na Instagramie.

Znalazło się tam również miejsce na dużą kanapę z jasnymi poduchami, jak i na stół, przy którym gwiazda może urządzać całkiem spore przyjęcia. Oprócz tego na podłodze widzimy jasny dywan, który świetnie komponuje się z meblami.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/@juliawieniawa

Naszą uwagę zwróciła również sypialnia Wieniawy. W pomieszczeniu oprócz dużego łóżka i regału znajduje się przepiękna toaletkaW galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak prezentuje się to wnętrze. Znajdziecie tam również więcej zdjęć stylowego mieszkania aktorki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.