Anna Lewandowska pomalowana przez córki. Klara i Laura odkryły nowy talent. Jest błysk i kolorowe cienie

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym talentem córek. Laura i Klara chwyciły za kosmetyki i zaserwowały jej makijaż oczu. Efekt powala.

Anna Lewandowska z łatwością godzi wykonywanie obowiązków z wychowaniem dzieci i życiem prywatnym. Klara i Laura są jej oczkami w głowie i razem z mężem starają się je wychowywać jak najlepiej. Trenerka fitness uczy dziewczynki szacunku i miłości, a także gospodarowania pieniędzmi. W tym wszystkim znajduje czas na dobrą zabawę. Właśnie pochwaliła się makijażem, jaki zafundowały jej córki. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera

Córki Anny Lewandowskiej zrobiły jej makijaż 

Anna Lewandowska od dłuższego czasu była zasypywana pytaniami o to, jak wykonuje codzienny makijaż. Z pomocą przyszły jej córki, które chwyciły za kosmetyki i popisały się talentem artystycznym. Na jej powiekach dostrzegamy kolorowe cienie i mnóstwo brokatu. Trzeba przyznać, że w tak szalonej odsłonie nie widujemy jej często.

Pytaliście ostatnio o tutorial odnośnie mojego makijażu. Dzisiaj chciałam wam pokazać mój najnowszy make-up wykonany przez moje córki - Klarę i Laurę. Oczywiście podzielę się z wami tym, jakich kosmetyków użyliśmy. Dajcie znać, jak wam się podoba - mówiła Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska pomalowana przez córkiAnna Lewandowska pomalowana przez córki Instagram @annalewandowska

W kolejnym kafelku Anna Lewandowska pokazała nagranie, na którym uwieczniono jak Klara i Laura w pełnym skupieniu malowały mamę. Do tego bardzo ważnego zadania posłużyły im własne zestawy kosmetyków. Dostrzegamy różowy kufer, w którym znalazły się cienie w najróżniejszych kolorach, lakiery do paznokci i błyszczyki. Nie powstydziłaby się ich prawdziwa dama!

Anna Lewandowska pomalowana przez córkiAnna Lewandowska pomalowana przez córki Instagram @annalewandowska

Jak wam się podoba Anna Lewandowska w takiej odsłonie? 

Zobacz też: Anna Lewandowska spędza leniwą niedzielę. Klara i Laura w bliźniaczych stylizacjach. Patrzymy też na ubiór trenerki

Więcej o:
Copyright © Agora SA