Anna Lewandowska spędza leniwą niedzielę. Klara i Laura w bliźniaczych stylizacjach. Patrzymy też na ubiór trenerki

Anna Lewandowska postanowiła spędzić dzień z córkami. Trenerka wybrała się do parku i korzystała z uroków pięknej pogody.

Anna Lewandowska każdą wolną chwilę stara się spędzać z dziećmi. Tym razem trenerka wybrała się z córkami, Klarą i Laurą, na spacer po pięknej i słonecznej Barcelonie. Zdjęcia, które udostępniła, rozczulają, a żona Roberta Lewandowskiego jak zwykle zaraża pozytywną energią.

Polecamy: Robert Lewandowski zaczepiony przez kibica niechętnie daje autograf. Skomentował sytuację. Wszystko się nagrało

Zobacz wideo Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu na zjeździe bachaty. Oj, Robert będzie zazdrosny!

Joanna Liszowska, Maja HyżyMają rozstępy, cellulit i włosy pod pachami. Te gwiazdy nie boją się naturalności

Anna Lewandowska spaceruje z dziećmi po słonecznej Barcelonie. Były zachwycone pięknym dniem

Anna Lewandowska doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że praca jej męża wiąże się z ciągłymi wyjazdami i podróżami, a nawet zmianami, jeżeli chodzi o miejsce zamieszkania. Robert Lewandowski po ośmiu latach gry w niemieckim klubie w Monachium musiał spakować walizki i przeprowadzić się do Barcelony, gdzie gra w tamtejszym klubie piłkarskim. Lewandowscy właśnie tam od nowa zbudowali swoje życie i jak widać po najnowszych relacjach Anny Lewandowskiej - bardzo dobrze im się tam wiedzie. Trenerka wybrała się z córkami na spacer po parku. Klara i Laura były zachwycone wspólnie spędzonym czasem. Dziewczynki trzymały się za ręce i były podobnie ubrane.

Klara Lewandowska, Laura LewandowskaKlara Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Dzieci poszły do parku, gdzie chodziły po specjalnym torze przeszkód.

Klara Lewandowska, Laura LewandowskaKlara Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Dziewczynki mają ze sobą świetny kontakt, o czym może świadczyć zdjęcie udostępnione na górze. Na spacer po parku założyły takie same bluzy z wisienkami, które świetnie dopełniły ich wygodne stylizacje. Anna Lewandowska także postawiła na bardzo modny "look". Wybrała stylowe, czarne okulary w stylu tych z "Matrixa". Całość dopełniła bordową, lśniącą puchówką, która jest ważnym trendem sezonu zimowego oraz szarą bluzą z kapturem. Na jednym ze zdjęć ma pod kurtką jedynie krótki top i odsłania umięśniony brzuch. Zobaczycie je w galerii na górze strony.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Co myślicie o stylu Anny Lewandowskiej? 

Więcej o: