Robert Lewandowski zaczepiony przez kibica niechętnie daje autograf. Skomentował sytuację. Wszystko się nagrało

Robert Lewandowski został zaczepiony przez kibica i poproszony o podpisanie koszulki. Piłkarz zrobił to niechętnie, a jego reakcja staje się viralem w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski wrócił do strzelania goli w nowym roku. W półfinale Superpucharu Hiszpanii trafił do bramki Realu Betis i nie pomylił się w konkursie rzutów karnych. Nic nie wskazuje na to, by 2023 rok był gorszy dla kapitana reprezentacji Polski od poprzedniego. Nic się nie zmienia również, jeśli chodzi o popularność Lewego wśród kibiców.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Robert Lewandowski niechętnie zgodził się podpisać koszulkę

Kapitan reprezentacji Polski na każdym kroku jest zaczepiany przez kibiców, którzy chcą zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie i proszą go o podpisanie koszulki. Tak jest nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i na całym świecie. Umówmy się - na dłuższą metę to może być męczące. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać zirytowanego Lewandowskiego zaczepionego przez fanów.

Panie Robercie, można prosić? - zaczepił piłkarza jeden z kibiców.
Znowu? Przestanę wam podpisywać - odparł Lewandowski, który ostatecznie podszedł do kibiców.

Filmik zdobywa teraz szeroką popularność i budzi duże emocje wśród internautów, którzy starają się bronić piłkarza.

Ludzie, tu chodzi o to, że ten typ pewnie któryś raz podchodzi z koszulką, żeby ją sprzedać i zgarnąć kasę. Lewy bardzo dobrze mówi.
Nie dziwię mu się, idzie z żoną, córki słychać z auta. Rozumiem przed meczami lub po, ale chłop też ma swoje prywatne życie.
Ja tam go rozumiem, ile można.

Pojawiły się także nieliczne głosy internautów, według których Robertowi Lewandowskiemu przewróciło się w głowie od sławy i nie ma szacunku dla kibiców. A wy jak uważacie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA