Tak Anna Lewandowska chce wychować córki. "Dyskutowaliśmy o tym z Robertem wiele godzin"

Anna Lewandowska z powodzeniem łączy macierzyństwo z pracą. Zdaje sobie jednak sprawę, jak ważna jest rola wspierającego rodzica. Trenerka opublikowała nowy post na Instagramie. W opisie zdradziła, jak chciałaby wychować córki.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski doczekali się dwóch córek, Klary i Laury. Trenerka coraz śmielej pokazuje wizerunek dziewczynek w mediach. Z dumą chwali się sukcesami pociech i stara się wspierać i zachęcać je do odkrywania pasji i talentów. "Lewa" zaangażowała się w kampanię #Młodegłowy, zapoczątkowaną przez Martynę Wojciechowską i opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Wyjaśniła, jak postrzega rolę rodzica. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Lewandowska pokazała, jak robi naleśniki, które "Klara uwielbia". Nie są one jednak zwyczajne

Anna Lewandowska mówi, jak chciałaby wychować córki. "Aby moje Calineczki..."

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie. W opisie wyjaśniła, że bycie rodzicem to bardzo odpowiedzialna rola. Podkreśliła, że razem z mężem nieustannie dążą do tego, by ich córki wiedziały, że mogą zwrócić się do nich z każdym problemem i starają się od najmłodszych lat uczyć je wiary w swoje możliwości.  

Bycie rodzicem to trudna i odpowiedzialna sprawa. Często zastanawiam się, jak zrobić wszystko, co w naszej mocy, by nasze córki wyniosły z domu, to co najcenniejsze. Spędziliśmy z Robertem wiele godzin, dyskutując o tym. Chcemy, aby zawsze czuły się kochane, miały poczucie własnej wartości oraz wiedziały, że jako rodzice jesteśmy i zawsze będziemy obok. Niestety, w dzisiejszym świecie dzieci czują się często bardzo osamotnione. Jak pokazują badania ponad 30 proc. nastolatków rzadko lub nigdy czuje się z siebie dumne. Świadomość własnej wartości, wiara w siebie i poczucie bezpieczeństwa to kluczowe kwestie, które każde dziecko powinno otrzymać od rodziców - zaczęła "Lewa".
 

Więcek rodzinnych zdjęć "Lewej" z córkami znajdziecie w galerii na górze strony. 

"Lewa" podkreśliła, że chciałaby, aby jej córki w przyszłości były asertywnymi osobami, które nie boją się przeciwstawić, gdy czują się niekomfortowo. Przy okazji trenerka przyznała, że dołączyła do projektu #Młodegłowy. 10 października przypadał Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji założona przez Martynę Wojciechowską fundacja UNAWEZA uruchomiła projekt #Młodegłowy. Akcja będzie realizowana wspólnie z Fundacją Dbam o Mój Zasięg. 

Chciałabym, aby moje Calineczki były świadome swojej wartości, ufały własnym spostrzeżeniom i zawsze gdy czują się niekomfortowo, miały odwagę powiedzieć nie. W pełni popieram więc taki projekt jak #Młodegłowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym skierowany do dzieci. Mocno kibicuje każdemu rodzicowi, aby wiedział, jak swojemu dziecku dodać skrzydeł - dodała.

Po słowach Anny Lewandowskiej widać, że córki są dla niej i Roberta Lewandowskiego całym światem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.