Lewandowska pokazała salon luksusowej willi. Złote stoliki kawowe, nowoczesny stół i dużo roślin. Lewy na dywanie z córkami

Anna Lewandowska pokazała w mediach społecznościowych salon w luksusowej willi. Robert Lewandowski podzielił się za to kadrem, na którym widać, jak bawi się w nim razem z córkami.

Anna i Robert Lewandowscy mieli bardzo intensywny okres w życiu. Po ośmiu latach w Niemczech latem tego roku przeprowadzili się do Hiszpanii. Piłkarz rozpoczął przygodę z klubem FC Barcelona. Małżonkowie mają już jeden dom na terytorium Hiszpanii, willę na ukochanej wyspie Majorka. Od niedawna są właścicielami nieruchomości w Stiges. Trenerka chętnie pokazuje kolejne pomieszczenia w nowym domu. Teraz pochwaliła się salonem.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Beata PawlikowskaGwałt, anoreksja, uzależnienie od seksu i używek... O to historia Beaty Pawlikowskiej

Anna Lewandowska chwali się hiszpańskim salonem

Gwiazda zaprezentowała się w całej okazałości w lustrze. W rogu oraz przy dużym oknie możemy dostrzec rośliny, które są nieodłącznym elementem dekoracyjnym. W pomieszczeniu stanął również duży stół, przy którym najprawdopodobniej Lewandowscy jedzą wspólne posiłki. Dopełnia go komplet zielonych krzeseł z drewnianymi nogami. Nie zabrakło także kilku akcesoriów do przechowywania. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska ig. annalewandowska

Powinno cię zainteresować również: Anna Lewandowska spędza leniwą niedzielę. Klara i Laura w bliźniaczych stylizacjach. Patrzymy też na ubiór trenerki

Na profilu Roberta Lewandowskiego obejrzeć możemy za to kadr, który jest dowodem, że w pomieszczeniu doskonale bawią się także jego córki. 

Czas zagrać. Czy tym razem wygram z Klarą?
 

Robert wraz z Klarą, Laurą i Bellą okupują szary dywan tuż obok beżowej kanapy, kawowego fotela i dwóch złotych stolików. Pomieszczenie ozdabiały również liczne rośliny, przez co całość zyskuje przytulny charakter.

Sławomir ŚwierzyńskiSławomir Świerzyński poznał kwotę emerytury. Jest przerażony

Więcej o: