Anna Lewandowska relacjonuje rodzinną niedzielę. Klara stoi przodem, a trenerka nie zasłoniła jej twarzy

Anna Lewandowska relacjonowała na Instagramie niedzielny dzień. Było słonecznie, rodzinnie i aktywnie. Trenerka przez przypadek pokazała całą twarz Klary.

Anna Lewandowska każdą wolną chwilę stara się spędzać z córkami. Tym razem trenerka wybrała się z dziewczynkami, Klarą i Laurą, na niedzielny spacer po pięknej i słonecznej Barcelonie. Oczywiście było aktywnie. Do Lewandowskich dołączyli znajomi, którzy akurat biegali promenadą. Zdjęcia, które "Lewa" dodała na InstaStories, rozczulają, a żona Roberta Lewandowskiego jak zwykle zaraża pozytywną energią. Tym razem jednak zaserwowała fanom coś jeszcze. Przez przypadek pokazała całą twarz Klary.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu na zjeździe bachaty. Oj, Robert będzie zazdrosny!

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Laura schowała się za balonem

Od sierpnia 2022 roku Lewandowscy mieszkają w słonecznej Barcelonie. Sądząc po częstych relacjach, bardzo im się podoba nowe życie w Hiszpanii. Trenerka zaprzyjaźniła się z partnerkami innych piłkarzy FC Barcelony, a także zapisała na lekcje bachaty. Chętnie spędza czas z rodziną na plaży czy licznych spacerach po mieście. 5 lutego Lewandowska postanowiła wykorzystać piękną pogodę i zabrać córki na przechadzkę. Po drodze spotkała dwóch znajomych trenerów, którzy akurat biegali promenadą w Barcelonie. Ta okazja wymagała selfie. Jednak trenerka nie zauważyła, że cała twarz Klary jest na widoku.

W końcu mój zespół jest tutaj, aby biegać ze mną - napisała po hiszpańsku.

Anna Lewandowska z córkamiAnna Lewandowska z córkami Fot. @annalewandowska

Na zdjęciu Klara patrzy się na balonik, jednak widać całą jej twarz. Inna dmuchana zabawka niestety zasłania Laurę, więc nie widać jej za dobrze. Wieczorem Anna Lewandowska wybrała się na trybuny, aby kibicować Robertowi Lewandowskiemu. Leniwa niedziela w przypadku tej rodziny nie istnieje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.