Anna Lewandowska wije się w zmysłowym tańcu z obcymi mężczyznami. A gdzie Robert?! Oj, będzie zazdrosny

Anna Lewandowska od kilku miesięcy ćwiczy swoje umiejętności w tańcu. W miniony weekend brała udział w pierwszym zjeździe bachaty. Nie stała pod ścianą, tylko wzięła w obroty innych tancerzy. Co na to Robert?

Anna Lewandowska przy okazji przeprowadzki do Barcelony znalazła nie tylko nowy dom, ale też odkryła zupełnie nową pasję. Trenerka od kilku miesięcy oddaje się ćwiczeniom z tańców latynoamerykańskich. Z coraz większą wprawą radzi sobie na parkiecie, co udowodniła w czasie weekendowego zjazdu miłośników bachaty.

Anna Lewandowska zmysłowo tańczy bachatę

Anna Lewandowska chętnie publikuje na Instagramie postępy w nauce tańca. Najczęściej towarzyszy jej trener, z którym wywija kolejne figury na parkiecie. W ostatni weekend Lewandowska miała jednak okazję ćwiczyć z wieloma partnerami (i partnerkami, bowiem bachata pod tym względem jest bardzo otwarta) swoje umiejętności. I trzeba przyznać, że to naprawdę robi wrażenie. Jeśli po zaledwie czterech miesiącach nauki Lewa TAK tańczy... Spójrzcie sami:

Zobacz wideo Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu na zjeździe bachaty. Oj, Robert będzie zazdrosny!

Zmysłowe, kocie ruchy, obcisła sukienka, ciało do ciała. Właśnie tak wygląda bachata, jeden z najbardziej sensualnych tańców latino. Lewa intensywnie ćwiczy i tak pisała niedawno o nowoodkrytej pasji:

Poza sportem, treningami, które kocham i które są moją największą pasją w życiu, odnalazłam coś nowego - taniec. Dla mnie jako sportowca jest to olbrzymie wyzwanie. Z kobiety, która walczyła na macie, która trenuje od wielu lat, to wyjście z pewnej strefy komfortu oraz przekroczenie pewnych granic, bo nie zawsze wierzę w swoje możliwości. Taniec uczy mnie, jak pokazywać emocje, być otwartą, nabrać dystansu i zrzucić "skorupę" twardej Ani - pisała trenerka na Instagramie.

Nasuwa się tylko jedno pytanie. Czy Robert Lewandowski widział, co na parkiecie wyprawiają z jego żoną tancerze?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.