Anna Lewandowska tej części domu jeszcze nie pokazywała. Schody jak w centrum handlowym

Anna Lewandowska po ostatnim intensywnym czasie relaksuje się wspólnie z rodziną w Hiszpanii, która teraz jest jej domem. Na jednym ze zdjęć pozuje ze starszą córką, a my przyglądamy się stylowym wnętrzom posiadłości.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w ostatnim czasie nie próżnowali. Niedawno odbyła się premiera filmu dokumentalnego na temat piłkarza "Lewandowski Nieznany", a para pojawiła się na uroczystej premierze w Warszawie. "Lewa" znalazła także chwilę, aby w podcaście "WojewódzkiKędzierski" zdradzić wiele sekretów z życia prywatnego. Słynna para wróciła do Hiszpanii, gdzie mieszkają po tym, jak piłkarz został zawodnikiem FC Barcelony. Trenerka podzieliła się kadrem z ich domu.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem

Anna Lewandowska pokazała salon. Nietypowe schody i stylowe pufy

Anna Lewandowska w wyżej wspomnianym podcaście przyznała, że miała udział w transferze męża do hiszpańskiego klubu. "Nie będę ukrywała, że powiedziałam Robertowi, że moim marzeniem jest mieszkać w Barcelonie" - zdradziła. Żona piłkarza od czasu do czasu dzieli się kadrami z domu. Lewandowscy pięknie się urządzili w Hiszpanii. Na nowym zdjęciu trenerka pozuje z córką Klarą, a w tle widzimy przestronny salon z dużymi oknami. Uwagę zwracają czarne, kręte schody, a także stylowe pufy i fotel w stylu boho.

Anna Lewandowska pokazała wnętrza domuAnna Lewandowska pokazała wnętrza domu Instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska w intymnym wyznaniu

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska "Lewy" może i nie strzelił, za to "Lewa" wstrzeliła się ze stylizacją

W ostatnim wywiadzie Anna Lewandowska pokazała, że nie zawsze jest grzeczna i ułożona. Kiedy została zapytana o to, co chciałaby robić z tytułowym Robertem nieznanym, odpowiedziała: "Ostatnio wymyśliłam, żebyśmy wypożyczyli skutery, wzięli kaski i pojeździli po Barcelonie, żebyśmy nie byli rozpoznawani. Takie rzeczy. Ale też takie bardziej, żeby poszaleć. Nie wiem, 'pobzykać' się na plaży (...) latem w Barcelonie".

Więcej o: