Premiera "Lewandowski Nieznany". Lewandowscy całują się na ściance. Co za kreacja Ani!

Podczas uroczystej premiery dokumentu "Lewandowski Nieznany" piłkarz i jego żona błyszczeli na ściance. Nie zabrakło czułości!

W warszawskiej Kinotece odbyła się premiera dokumentu na temat piłkarza "Lewandowski Nieznany". Sportowiec opowiedział o początkach kariery, trudnej drodze do zostania jednym z najlepszych napastników naszych czasów czy bolesnych doświadczeniach z życia prywatnego. Na uroczystej premierze Robert Lewandowski i Anna Lewandowska zaprezentowali się w eleganckich kreacjach.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy szaleją na parkiecie

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na premierze dokumentu

Piłkarz i jego żona gdziekolwiek się nie pojawią, zwracają na siebie uwagę. Zadbali także o to, aby wyróżniać się podczas premiery dokumentu "Lewandowski Nieznany". Robert Lewandowski zaprezentował się w czerni, a Anna Lewandowska postawiła na zieleń. Trenerka miała na sobie długą kreację, w której wyglądała zjawiskowo.

Sukienka Anny Lewandowskiej była na jedno ramię. Rozcięcia w okolicach talii podkreślały smukłą sylwetkę "Lewej". Asymetryczna sukienka celebrytki miała też rozcięcie na nogę. Stylizację uzupełnił metaliczny pasek i sandałki na wysokim obcasie w tym samym kolorze. Żona piłkarza włosy ułożyła w delikatne, połyskujące fale. Całość prezentowała się nowocześnie i bardzo światowo. Para nie szczędziła sobie uczuć na ściance, a fotografowie przyłapali ich na gorącym pocałunku. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy KAPiF.pl / KAPiF.pl

Dokument o Robercie Lewandowskim - kiedy premiera?

Premiera filmu dokumentalnego o Robercie Lewandowskim "Lewandowski Nieznany" odbędzie się 31 marca 2023 roku na platformie Prime Video. Piłkarz podzielił się w nim trudnymi wspomnieniami m.in. na temat straty dziecka czy śmierci ojca. Opowiedział też więcej o transferze do FC Barcelony. W filmie znalazły się rozmowy z trenerami, piłkarzami, czy bliskimi gwiazdy futbolu.